Сіль – тепер дефіцит: які справи в луцьких магазинах

«Артемсіль» – державне підприємство з видобування солі в Донецькій області. Копальні фабрики знаходяться саме в зоні активних бойових дій, тому видобуток мінералів наразі довелося припинити. Як наслідок – нестача солі на полицях у магазинах всієї України.

Журналісти «Нівроку» з’ясували, чи справді цей товар не можна знайти в луцьких магазинах.

Продавці «АТБ» та «Сільпо» зазначають, що у популярних мережах супермаркетів «Артемсіль» зникла одразу, як про це заговорили по телевізору. Менш поширені торгові точки уже при вході до магазину повісили табличку «Солі немає», щоб люди не створювали штучних черг. За словами пані Оксани, яка працює в маленькій крамниці на ДПЗ, люди ще з самого ранку ставали в чергу за сіллю.

«Коли ми п’ятьом покупцям сказали, «солі немає», вирішили повісити табличку біля входу, і черги з 15 людей як не було», – розповідає продавчиня.

Варто зазначити, що на полицях все ж можна відшукати інші види солі. Наприклад, у «Салюті» вистачає «морської солі» чи «гімалайської», але вона не користується попитом серед покупців.

Коли налагодиться ситуація – невідомо. Продавці закликають покупців не створювати штучного ажіотажу і не скуплювати сіль кілограмами, адже однієї упаковки може вистачити мінімум на місяць–два.

Анна Гера, студентка-журналістка


Вас також може зацікавити:

Ситний снек для довгого дня (фоторецепт)

У Луцьку відкрили першу фітнес-кондитерську

Тут чутно лише відголоски війни. Життя курортного містечка на Львівщині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *