У розстріляній Бучі на парканах розквітли сліди від куль

Масові страти цивільних на Київщині. Розстріл в притул. Мертві люди із зав’язаними руками на дорогах. Масові захоронення. Мертві діти. Зґвалтовані жінки. Усе це стало реальністю Бучі, Ірпеня, Гостомеля та ще десятків міст та селищ, які досі під окупацією російських військ. Вони принесли в нашу країну біль, смерть та жорстокість. Вони знищують усе та усіх на своєму шляху, але ми боремося.

Приклад того, що наші люди навіть зі смерті можуть створити життя – Буча. Це місто – привид і герой одночасно. Після деокупації і розмінування сюди почало повертатися життя. Люди ремонтують свої обійстя, хтось живе в розбитих автівках, хтось – поруч у сусідів. Але вони повертаються для того, аби відбудувати своє життя. Свій двір. Свою країну.

На знищених російськими кулями парканах з’являються квіти…Їх малює пластунка з Торонто Іванка Сьолковська. Вона – волонтерка, і її ідея вже перетворилася на флешмоб. Дірки від російських куль, її руками, стають мальвами, півоніями, соняхами та волошками…

Віримо, що Україна розквітне так само, як розквітають зараз зруйновані паркани розстріляної Бучі. Переможемо, відбудуємо, але не забудемо.

Юлія Галецька, студентка-журналістка


Вас також може зацікавити:

«Бажані шляхи» України та Європи

Війна в журналістиці та журналістика у війні – тлумачення понять

Мистецтво Японії – надія для України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *