Студентський івент із керівницею пресслужби Волинської ОДА

Керівниця управління інформаційної та внутрішньої політики Волинської ОДА Каріна Мариневич розповіла студентам-журналістам про особливості роботи на посаді керівника пресслужби. Вона поділилася своїми страхами та емоціями з минулого – ще на початках кар’єри і пояснила, як потрапила на цю роботу. Захід організував начальник відділу інформаційної політики ВНУ імені Лесі Українки, викладач кафедри соціальних комунікацій Андрій Мошкун.

Організатор Андрій Мошкун

Керівниця пресслужби Волинської ОДА Каріна Мариневич

Студенти дізналися, як працює установа в період війни. “Останні три місяці пресслужба Волинської ОДА отримує значно більше дзвінків зі скаргами, запитаннями і пропозиціями, які необхідно опрацьовувати”, – зауважує очільниця пресслужби.

«Особливо зараз буває телефонують і кажуть, що десь щось бахнуло. І коли я запитую, коли та де вони це почули, то у відповідь часто отримую: «Та це мені сестра сказала, там знайомий її брата біля кордону щось чув».

Також К. Мариневич повідомила, що найчастіше люди критикували або навпаки – висловлювали захоплення білбордами зі славнозвісною цитатою про російський корабель.

Білборд

Зупинка у Луцьку

Спікерка відповіла на запитання студентів, розповіла про таємниці та труднощі роботи пресслужби, а також про психологічний стан журналістів у цей складний період.

«Каріно, чи є людина, яка в період вашої відпустки може виконувати вашу роботу?»

«Незамінних людей не буває», – сказала гостя.

Текст Зоряни Ващук

Фото Романа Марчука


Вас також може зацікавити:

Самотній факультет або екскурсія тишею

Медіашкола 2022. Відеоролик

Фотолітопис. Правда про війну у фотооб’єктиві Євгена Малолєтки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *