Що ховає моя стіна? – «Квартирник в укритті» (ВІДЕО)

Повномаштабне вторгнення росії на територію України вкотре довело, що культура не менш важлива за зброю на війні. Після пережитого шоку перших днів, художники й музиканти робили те, що найкраще вміють – творили і дарували своє мистецтво людям.

2 квітня в багатьох містах країни пройшов марафон «Квартирників в укритті». Не оминула ця новина й артистів з міста Нетішин Хмельницької області. У двох хіп-хоп виконавців виникла ідея благодійного вечора, зважаючи на те, що багато творчої молоді евакуювалась до Нетішина та має змогу допомогти. Вони вирішили допомогти зібрати кошти на армію і відволікти людей від гулу сирен, змінивши їх на звук інструментів.

Юліан Брень та Владислав Почебула під псевдонімами VIDCHOOV та Tim Pache вже 1 квітня анонсували подію «Добрих Хвиль Сховник», надихнувшись згаданим вище марафоном. За ідеєю стояло не менше трьох днів та одного вечору роботи над афішою.

«Для мене було надважливо висловитися та продовжити творити, інакше задача ворога вмертвити мою мрію виконалася б. У той самий день ми протягом кількох годин і до самого вечора майстрували афішу, гугл-форму, копірайт до посту, пили чай та вперше задумались над тим, що морок відступає хоча б з моєї потилиці і я маю шанс на посмішку. Однак ввечері нам показали кадри з Бучі», – оповідає мотивацію створення заходу Владислав.

Добрі хвилі й справді донеслись до «сховника». 4 квітня прихисток артистам надав івент-простір «Да Бро», який й досі функціонує як бомбосховише, коворкінг та місце, де схожі ідеї втілюють у життя.

До ідеї благодійного квартирника доєдналися учасники гурту «Epolets», Богдан Поліщук, Женя Савчук, Віка Хвойна, Макс Кренк. Результати фінансових внесків музиканти оприлюднили в соціальних мережах:

«Спільними зусиллями було зібрано 2560 грн готівкою. Перекази по рахунку – 1198,25 грн. Загальна сума пожертв – 3758, 25 грн. Гроші передано в Штаб допомоги ЗСУ (садочок 5, місто Нетішин). Робити добрі справи, займаючись ділом, яке любиш вносить трохи світла у наші найтемніші закутки, як і очікувалося».

Владислав Почебула, студент-журналіст 


Вас також може зацікавити:

У Луцьку відбувся захід мистецького проєкту «Драбина»

Музика у складі ЗСУ

Луцьк після «двадцять четвертого»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *