У Луцьку дітей вчать битися «до перемоги» з чотирьох років

У Луцьку навіть попри воєнний стан продовжуються тренування у спортивному клубі з тхеквондо «Білий Лев». Тут подружжя досвідчених тренерів вчить найменших бойовому мистецтву з наймолодшого віку.

Головний тренер Мицюк Ярослав Олександрович та його дружина Оксана Павлівна створили власну секцію з тхеквондо ще в далекому 2002 році. Щороку все більше дітей проходять через руки та пильний нагляд досвідчених спортсменів. Наймолодшому бійцю у секції Максиму лише 4 роки, проте він уже майстерно володіє прийомами та має кілька медалей та відзнак.

Воєнний стан вніс свої корективи в графік тренувань спортсменів, тож тепер діти та підлітки до 18 років займаються в одній групі три рази на тиждень. До війни ж кожна вікова група мала окремі тренування.

«Нині ми стали справжньою спортивною родиною, адже спільні тренування дали змогу нашим бійцям різного віку більше контактувати між собою. Старші вчать менших майстерним ударам та прийомам, а менші у свою чергу дивляться на старших і прагнуть досягнути такого ж рівня. У результаті усі мотивують один одного, а в спорті це дуже важливо», – розповідає наставник Ярослав Олександрович.

Варто відзначити, що подружжя тренерів є не лише професійними спортсменами, а й волонтерами. Нині 50% від щомісячної суми, які платять за тренування вихованці секції, родина передає на допомогу нашим бійцям, а Ярослав неодноразово самостійно навідувався до наших захисників на блокпости та привозив цінну техніку, яка і донині допомагає нашим бійцям нести оборону.

Анастасія Семенюк, студентка-журналістка


Вас також може зацікавити:

Чи досі на Варшавському ринку продають білоруські товари (фоторепортаж)

У Луцьку відбувся захід мистецького проєкту «Драбина»

Луцьк після «двадцять четвертого»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *