У Луцьку відбулася мирна акція SAVE MARIUPOL

Мешканці Луцька взяли участь у мирній акції на підтримку Маріуполя, яка відбулася 30 квітня на Театральному майдані.

Зараз увага всього світу зосереджена на металургійному заводі «Азовсталь», де у бомбосховищі перебувають сотні мирних мешканців. Життя цих людей під загрозою, адже «Азовсталь» постійно обстрілюють з неба.

«Нам потрібно максимально привернути увагу всього світу до деблокади Маріуполя, потрібен зелений коридор», – каже волонтерка Марія.

Близько двох сотень лучан і гостей міста приєдналися до мітингу: учасники намалювали патріотичні плакати та втілили театралізоване дійство, показавши фізичні та психологічні страждання українців.

Мета мітингу – привернути увагу всього світу до блокади Маріуполя. Тисячі українців перебувають під окупацією російської армії, зазнають катувань та принижень. Люди масово помирають від браку води, їжі та медикаментів. Окупаційний режим не дає змоги виїхати із блокадного міста навіть дітям і жінкам. Місто потопає в артилерійських обстрілах.

Під час заходу вшановували пам’ять загиблих воїнів та мирних мешканців Маріуполя. Найбільше уваги привернув виступ матері воїна блокадного міста.

Авторка тексту і фото – Дарина Дем‘янчук, студентка-журналістка


Вас також може зацікавити:

Світ підтримує Україну на мітингах

Як змінився ринок росії: реакції світових компаній на війну (список)

Прикраси для підтримки ЗСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *