Світ підтримує Україну на мітингах

Чи можна достукатися мітингом до сердець людей?

Я глибоко переконана, що мітинги є способом вираження думок та напряму ведуть до серця кожної небайдужої людини. У зв’язку з болючою ситуацією в Україні, мітинги набрали нових форм та обертів. Вони стали масовішими, емоційнішими та впевненішими, аніж коли-небудь.

Важко дивитись на шокуючі кадри всього, що відбувається в Україні, але в серці стає трішки тепліше, коли бачиш і усвідомлюєш, що ми не самі. Сотні, тисячі й мільйони  людей з різних куточків нашої планети виходять на підтримку України. Вони не просто виходять, а кричать, молять і благають зупинити криваву війну. Кожна свідома людина, яка це бачить, не може пройти осторонь, адже ситуація зачіпає всі почуття. Тему починають обговорювати і вона залишається надовго в думках людей.

Мітинги зачіпають не лише випадкових свідків, а й політиків, лідерів країн. Такі демонстрації привертають увагу до проблеми і сприяють її вирішенню.

Мітинг на підтримку України пройшов у канадському Едмонтоні

11 квітня у місті Едмонтон, столиці провінції Альберта у Канаді, пройшов мітинг на підтримку України та з вимогою зупинити російського агресора. Акція символізувала замучених, зґвалтованих і вбитих безневинних мирних жителів Бучі та інших міст і сіл України.

«Винні мають бути покарані!» – написав у фейсбуці  Генеральний консул України в Едмонтоні Олександр Данилейко. 

У Нідерландах відбувся концерт-мітинг для допомоги України

10 квітня в Амстердамі відбувся концерт-мітинг, спрямований на підтримку України, а також збір коштів для гуманітарної допомоги нашій державі.

Цей захід пішов на користь не лише нідерландцям, яким пояснили сенс цієї війни, але й українцям, які отримали гуманітарну допомогу. Більшість зібраних коштів надіслали на підтримку дитячої лікарні «Охмадит» у Києві.

У мітингу взяли участь приблизно 20 українських музикантів, які перебувають у Європі. Доєдналися також українці, які через війну покинути свої домівки. Захід відбувався за підтримки посольства України в Нідерландах, а також фундації «Українці в Нідерландах».

Один за всіх і всі за одного!

На Херсонщині у Голій Пристані сотні мешканців вийшли на мирний мітинг з вимогою повернути викраденого окупантами мера. Робили вони це без жодного страху, адже розуміли, що доля їхнього краю в їхніх руках.

Мітинг влаштували на площі біля будівлі міської ради. На ньому виступили мешканці Голої Пристані на чолі з представниками міськради та активістами.

«Свободу меру!», «Свободу полоненим!», «Гола Пристань – це Україна!», «Херсонщина – це Україна!» – скандували учасники мітингу. Вони закликали не боятися нічого і рішуче говорити «ні» ворогу. Наприкінці разом заспівали гімн України та гімн Голої Пристані.

Свобода думки

Свобода слова – це право кожної людини вільно висловлювати власні думки та погляди. У нашій країні свободу слова гарантує Конституція, а також низка міжнародних правових документів.

Свобода слова не проста формальність, а великий привілей, адже далеко не всі громадяни інших країнах мають таке право. З давніх давен люди прагнули свободи і боролися за неї.

Багато сильних та розумних сміливців віддали своє життя для того, щоб у нас була можливість вільно висловлювати свої думки. Завдяки свободі слова ми можемо мати свій погляд на будь-які речі. І якщо нас цікавить якесь питання, ми зможемо почути різноманітні погляди і думки інших людей.

Людина повинна мати право думати і говорити те, що вважає за потрібне. Будь-яка думка, навіть якщо вона помилкова, має право на існування. Всі ми різні, маємо різні погляди та смаки. І ми повинні поважати думки інших людей, навіть якщо ми з ними не згодні.

Свобода слова – це великий скарб, який допомагає нам ухвалювати власні рішення, говорити і писати те, що ми думаємо. Проте варто також пам’ятати, що й відповідальність за наші рішення лежить на нас.

Скопик Христина, студентка-журналістка


Вас також може зацікавити:

Журналістика світу – погляд з України

Як змінився ринок росії: реакції світових компаній на війну (список)

Український шоу-бізнес про війну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *