Естетичний літературний журнал від другокурсниці

Студентка групи Журн-27 Ольга Юсковець зверстала перший номер журналу «Book`s портал».  До нього потрапили новини літературної сфери, статистика читання в Україні, інтерв’ю з Катериною Рубан, рецензії та інші матеріали на книжкову тематику. Свої задум і мету авторка висловила в рубриці «Слово редактора»:

«Бути не ресурсним сьогодні — це нормально; потребувати ідей, натхнення, мотивації — нормально; виснажуватися і вигорати — не така вже дивина, як для 21 століття. Просто найголовніше з усього цього — мати джерела, звідки можна наповнитися силами і почерпнути заряд енергії, яких вкрай не вистачає.

А ще: нормально любити читати, з головою поринати у світ творчості, любити літературу і все, що з нею пов’язано. Ще краще, коли ці дві стихії об’єднуються. У літературних вимірах можна знайти чимало влучних висловлювань, що докорінно змінять погляди на деякі життєві ситуації.

Це естетичний літературний журнал для черпання натхнення, пошуку мотивації, естетичного задоволення й хороших книжкових рекомендацій. Любителям почитати, й тим, хто цікавиться цією цариною.

Зцілюймося з допомогою літератури і відкриваймо нові горизонти!»

Юсковець Ольга (журн-28)_ журнал

 

Нагадаємо, що раніше ми презентували спортивне видання Анни Склянчук. Другокурсники верстали журнали на дисципліні газетно-журнальне виробництво.


Вас також може зацікавити:

12 способів написати журналістський текст просто і якісно

Цікава книга на вихідні від студентського декана (ВІДЕОРЕЦЕНЗІЯ)

Сучасна молодь і книги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *