Відбулося відкриття нового медіацентру на ФФтаЖ

Кафедра соціальних комунікацій ВНУ імені Лесі Українки презентувала оновлену медіастудію для навчання студентів-журналістів. Захід відбувся 22 грудня на факультеті філології та журналістики. Урочисте відкриття відвідали ректор ВНУ Анатолій Цьось, декан факультету Лілія Лавринович, проректорка з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна, викладачі кафедри, а також студенти освітньої програми Журналістика та міжкультурна комунікація. Гості висловили враження від нового навчального простору та привітали факультет.

Медіастудію розташували на другому поверсі, в авдиторії 205, навпроти кафедри соціальних комунікацій. Лілія Лавринович сказала, що цей кабінет є архітектурним центром факультету, тож вона мріяла розташувати в ньому «гаряче ядро». Раніше в ньому знаходився старий комп’ютерний клас, який тепер повністю переобладнали.

Як ми вже повідомляли, в медіастудії виконуватимуть технічну обробку, монтаж, та усі навчальні операції технічного характеру. Також є простір для запису інтерв’ю, зйомок програм чи шоу, невеликий презентаційний зал для попереднього перегляду відзнятих відео.

Роботу над обладнанням навчальної лабораторії ще продовжують, однак викладачі вже шукають студентів, які відповідатимуть за медіастудію, контролюватимуть всі заплановані проєкти. Попри дистанційне навчання, авдиторію дозволяють використовувати для студентських ініціатив. У майбутньому в ній також проводитимуть дисципліни, які потребуватимуть залучення творчого простору, зокрема тележурналістику та радіовиробництво.

Поліна Заболотна, студентка-журналістка (фото і текст).


Вас також може зацікавити:

Другокурсники презентують власні журнали

Тижневі новини ФФтаЖ та всього ВНУ

Новації вступної кампанії 2022 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *