Новації вступної кампанії 2022 року

Фото ілюстративне

Відповідальний секретар приймальної комісії Волинського національного університету імені Лесі Українки Олег Дикий під час нещодавньої розмови з Андрієм Собуцьким, розповів про зміни вступної кампанії 2022 року. Першою новацією він назвав можливість зарахування до університету через мобільний застосунок «Дія».

«2022 року вже не потрібно буде підтверджувати оригінали документів для вступу, адже вони наявні у державних цифрових базах. Тобто абітурієнт це зробить через “Дію”», –  розповів Олег Дикий.

Олег Дикий

Фото із сайту ВНУ імені Лесі Українки

Серед інших новацій Умов прийому наступного року він назвав такі:

  • на контракт вступники подаватимуть лише 20 заяв і 5 – на місця державного та регіонального замовлень;
  • у переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка, немає 091 Біології, 101 Екології та 106 Географії, 193 Геодезії та землеустрою;
  • змінено перелік обов’язкових предметів ЗНО для деяких спеціальностей.

Зокрема, для охочих вступити на спеціальність 061 Журналістика другим обов’язковим конкурсним предметом стала математика, яка також відтепер необхідна для вступу на спеціальності: 052 Політологія, 231 Соціальна робота, 232 Соціальне забезпечення, 292 Міжнародні економічні відносини.

Зміни стосуються і вступу на магістратуру. Так, єдине фахове вступне випробування до магістратури запроваджено для спеціальностей галузей знань 05 Соціальні та поведінкові науки, 06 Журналістика, 07 Управління та адміністрування, 08 Право, 28 Публічне управління та адміністрування, 29 Міжнародні відносини.

Детальніше про вступну кампанію 2022 року читайте в інтерв’ю на сайті ВНУ імені Лесі Українки.


Вас також може зацікавити:

Чому не варто вступати на ФФтаЖ?

Відверто про вступ на факультеті філології та журналістики

Спочатку я полюбила журналістику, а лише потім вступила на ФфтаЖ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *