«Навчальна депресія» на ФФтаЖ: студенти та викладачі провели бесіду

Студенти та викладачі факультет філології та журналістики 7 грудня взяли участь у пресконференції на тему «Навчальна депресія».

Спікерами дійства стали першокурсники курсу цього ж факультету Іванна Редчук, Дмитро Трач та Олександр Дідик та завідувачка кафедри соціальних комунікацій Олена КошелюкПрес-конференцію проводили в онлайн-режимі на платформі «Zoom».

Зазначається, що метою заходу є свідомий, експертний розгляд існування цієї проблеми та її вирішення, визначення симптомів цього психічного захворювання у молодого покоління, лікування та застереження, аналіз результатів та досягнення консенсусу, формування висновків.

«Депресія – це перша ознака зіпсованого майбутнього. Прояви депресії нині все частіше є проблемою сучасних юначок і юнаків. Натомість, причини появи депресії для вікової категорії від 15 до 23 років бувають різними. Однією з найпопулярніших причин є виснаження через бажання осилити навчальну програму, а також цькування у закладах освіти чи навіть у дома, зокрема, через особисті досягнення у школі та університеті . Непоодинокими є випадки, коли ще не абсолютно сформована доросла людина втрачає хист до власних талантів та можливостей, які постають перед нею в процесі дорослішання і обирає найгірший спосіб життя, що призводить до згуби здорового глузду і найстрашніше – власного життя. Депресія є найпоширенішою причиною скоєних самогубств, особливо серед студентів та школярів. Тобто у цьому контексті йдеться не лише про поганий сон чи харчування, малоактивний спосіб життя, тощо. Це стосується нав’язливих і тривожних думок, що переповнюють мозок учня чи студента та змінюють повністю його теперішнє та майбутнє», – йдеться в пресрелізі.

Деякі відеоматеріали із трансляції можете переглянути нижче.

Відеофрагменти Оксани Косюк

Фото ілюстративне


Вас також може зацікавити:

«Подаруй дитині свято»: благодійний збір коштів від волонтерів ВНУ

ФФтаЖ долучився до створення інтерв’ю з Галиною Мирончук

Робота студентів продовжує «кипіти» на дистанційній формі навчання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *