Свято наближається: як студенти ВНУ відзначатимуть Новий рік

Фото ілюстративне

Студенти Волинського національного університету імені Лесі Українки розповіли, як планують святкувати Новий рік та які традиції існують в їхніх родинах.

Сьогодні 1 грудня, а отже, до Нового року залишився один місяць. На цю подію з нетерпінням чекають майже всі студенти нашого університету. У кожного з них є свої традиції святкування цього дня:

«Щороку ми збираємось у колі сім’ї – це у нас така традиція. Головним атрибутом нашого свята є великий стіл, заповнений їжею. Ми з братами саме в новорічну ніч запалюємо вогники на ялинці разом», – Валерія Муха, студентка факультету історії, політології та національної безпеки.

«Я дуже люблю Новий рік. Кожного року починаю підготовку 1 грудня, бо точно хочу бути впевненою, що все встигну. А саме в новорічну ніч ми з друзями маємо традицію обливати одне одного шампанським. Я чекаю цього моменту з нетерпінням», – Богдана Дідула, студентка факультету філології та журналістики.

«Якщо чесно, то я не дуже люблю Новий рік, тому традицій у нас як таких немає. З того часу як я почала вчитись в університеті, то моєю традицією є підготовка до сесії», – Анастасія Ляшук, студентка факультету біології та лісового господарства.

«Ой, Новий рік – це дуже класне свято. Ми з друзями обов’язково обмінюємось подарунками, бо це весело. Послухати президента та випити келих шампанського під бій курантів – наша головна традиція», – Аліна Кутенець, студентка факультету філології та журналістики.

«Для мене основне – це виспатись. Мені не важливо, Новий рік це чи Великдень. Я люблю поспати. І як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш. А я б хотіла побільше часу для сну», – Оксана Євчук, студентка факультету історії, політології та національної безпеки.


Вас також може зацікавити:

Різдвяний Луцьк (фоторепортаж)

Піднімаємо настрій разом

Як святкують Різдво у Німеччині

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *