Навчальний семестр у Слупську чекає!

Розпочався конкурс на безкоштовне семестрове стажування в Поморській академії в Слупську (Польща). Заяви приймають до 6 грудня.

Про це повідомила декан факультету філології та журналістики ВНУ імені Лесі Українки Лілія Лавринович у фейсбуці.

Обов’язкові вимоги зазначені в програмі:
  • студент/ка 2–3, 5 курсу навчання, будь-яка спеціальність;
  • базове знання польської мови;
  • академічна успішність.

Харчування, транспортні витрати та гуртожиток (100 злотих/місяць) студенти будуть оплачувати самостійно. Навчання триватиме протягом одного літнього семестру.

«Це хороша можливість для журналістів бакалаврського та магістерського рівнів провести навчальний семестр у польському закладі вищої освіти, зокрема, йдеться про Поморську академію в місті Слупськ», – розповідає завідувачка кафедри соціальних комунікацій Олена Кошелюк.

З переліку поданих, дотичних до вашої спеціальності предметів можна буде обрати ті, які вас зацікавлять. Навчання відбуватиметься англійською чи польською мовами.

«Часто для іноземних слухачів польські партнери організовують мовні курси (інтенсив польської) по приїзду, але варто таки подбати про рівень, достатній для сприймання і розуміння уже зараз, нагадати, «підтягти» те, що призабулося», – наголошує Олена Кошелюк.

Усі прослухані дисципліни будуть перезараховані в ті, які ви маєте слухати за навчальним планом у нашому закладі вищої освіти. Навчання планується офлайн. Всі охочі можуть звернутися за деталями до Олени Кошелюк або до Лілії Лавринович.

Джерело фото: офіційний сайт академії


Вас також може цікавити:

Навчання в Україні VS за кордоном. ВІДЕОРЕПОРТАЖ

“У Віденському університеті не вистачає практики” – Настя Лазука про навчання в Луцьку та закордоном

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *