ФФтаЖ долучився до Всеукраїнської науково-практичної конференції

11 листопада студентки освітньо-професійної програми Журналістика і міжкультурна комунікація Волинського національного університету імені Лесі Українки взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Cучасна наука: комунікаційні аспекти ХХІ століття».

Вони презентували свої наукові дослідження та обговорили їх з іншими учасниками конференції в одній із трьох секцій, відповідно до теми роботи. У групу «Журналістика та інноваційні технології» потрапили Олена Соляник з тезами на тему «Журналістські стартапи на сторожі ментального здоров’я: концепція додатку «Кашпо», Юлія Ройко – «Особливості висвітлення теми стартап-підприємництва у вітчизняних бізнес-виданнях (на прикладі матеріалів «FORBES Україна»)», Ірина Васюхник – «SMM як одна із маркетингових стратегій для стартапу». Анастасія Чуйко оприлюднила свою наукову розвідку про «Фемінізм у сучасному кіно» в секції «Мова медіа та медіаграмотність». У групі «Міжкультурна комунікація та інформаційна політика» Поліна Заболотна виступила з тезами  на тему «Літературно-мистецькі фестивалі як фактор формування міжкультурної комунікації в Україні» та Олена Сліпчук презентувала наукову роботу про «Інформаційну діяльність під час війни». Дослідження студенток надрукують у збірнику тез.

Конференцію організували Київський університет імені Бориса Грінченка та Державний університет економіки і технологій (Кривий Ріг). Вона відбулася онлайн. Під час пленарного засідання аналітик сервісу YouControl Антон Столяров презентував свою журналістську діяльність і розповів про використання відкритих даних у журналістських розслідуваннях. Захід модерували члени і секретарі оргкомітету. Вони привітали учасників і запросили їх узяти участь у своїх наступних наукових заходах.

Поліна Заболотна, студентка-журналістка

Фотоскрини з конференції – авторки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *