Анастасія Лазука: «Шлях до успіху – крізь кров, сльози і піт»

9 листопада здобувачі освітньої програми Журналістика і міжкультурна комунікація мали чудову змогу поспілкуватися з випускницею журналістсики одночасно двох закладів вищої освіти – Університету Лесі Українки (Луцьк, Україна) та  Віденського державного університету (Відень, Австрія) Анастасією Лазукою, яка сьогодні успішно працює комунікаційницею в ІТ-департаменті Європейської організації ядерних досліджень (Женева, Швейцарія).

Заявлена тема зустрічі – «Міжкультурність та комунікації в дії: Україна – Австрія – Швейцарія». Це вже друга така неформальна онлайн-розмова із серії зустрічей з успішними випускниками, які працюють за межами України. Анастасія поділилися досвідом адаптації до нових умов за кордоном, окреслила специфіку своєї професійної діяльності в організації, особливості міжкультурної комунікації в Швейцарії – країні, де функціонує 4 державні мови, розповіла, чи потрібно знати фізику, коли ти працюєш у сфері ядерних досліджень. Також говорили про важливість знання мов і потребу в самовдосконаленні, про теорію і практику у сфері журналістики та комунікації. Час пройшов швидко і непомітно, адже усі були захоплені історією і уважно слухали поради з досвіду. Головна з них, на думку Анастасії Лазуки, – завжди потрібно казати «так» усім можливостям і кожним знанням, бо вони обов’язково стануть у пригоді. І хоча шлях до успіху подекуди пролягає крізь кров, сльози і піт, однак він того вартує!

Зустріч була по-справжньому щирою, атмосферною, корисною, наповненою живими емоціями комунікаторки, викладачів і студентів.

 

Анастасія Басалка, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *