Як новації змінюють шкільне життя (фоторепортаж)

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті. Новий Стандарт освіти з 2021/2022 навчального року успішно проходить апробацію в школах по всій Україні.

Про правила для дітей Нової української школи розповіла Вікторія Жижчук – вчителька трудового навчання Рівненської загальноосвітньої школи №11.

У ЗОШ №11 є два п’ятих класи, які навчаються за новою системою. Раніше всі робили однакові вироби, як показували на картинці, а тепер у школярів є вибір матеріалу, з яким вони можуть працювати.Учні мають можливість вести дискусії щодо свого вибору, висловлюючи і пояснюючи власну точку зору в такий спосіб.

Кожен має право на власний вибір, незважаючи на думку інших, адже в центрі нової освіти мають стояти «дитина» та її бажання.

Відтепер вчитель повинен наводити більше прикладів, фантазувати з учнями, а значить і приділяти більше уваги підготовці до уроків.

Вчитель викладає матеріал за допомогою різних засобів комунікації, розвиває уяву дітей.

Дітей вчать мислити логічно, вчитель тільки дає поштовх до думки , а учень повинен самостійно дійти до правильного рішення.

Подальша реалізація виробу, підприємницька діяльність та приклади наочності – у новій українській школі не просто дають теорію шкільних предметів, а й уміння, які діти будуть застосовувати в повсякденному житті.

Анна Кравчук, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *