«Тік-Так» – перекус у їдальні чи обід у сучасному кафе?

Межі між закладом високого і низького рівня ставлять не лише ресторатори. Зазвичай популярністю користуються ті місця, які до вподоби відвідувачам. Тому їжа та інтер’єр всюди відрізняються, але люди залишаються там, де відчувають домашнє тепло.

Працівники та відвідувачі розповіли свою думку щодо кафе «Тік-Так» , яке знаходиться в стінах ФФтаЖ. Звичайна їдальня чи сучасне студентське кафе? Ось у чому питання.

Загалом, кафе класне. Є де сісти, випити кави, поїсти чи просто перекусити булочкою. Меню сучасне – це не радянське “перше, друге і компот”. Також подобається інтер’єр закладу, адже раніше в нас була їдальня в зелених відтінках, а зараз у чорно-жовтих – хоч якесь різноманіття. Персонал дуже привітний і дарує хороший настрій, а студентам він потрібен, особливо зранку.

Не скажу, що заходжу туди кожного дня, але якщо потрібно швиденько перекусити чи випити кави, а часу бігти в кав’ярню немає, то обираю «Тік-Так».

Я думаю, що це швидше їдальня, ніж кафе. Дуже сучасна їдальня, я б так її назвав. Ти береш собі тацю, салат чи напій, підходиш до персоналу, обираєш основні страви, тобі їх важать, підігрівають, і ти смакуєш. Усе як в класичній їдальні, лише з ширшим вибором.

Максим, студент-четвертокурсник

Наскільки мені відомо, спершу це кафе (щоправда – з іншою назвою) працювало на психологічному факультеті. І я його часом відвідувала (у безальтернативних ситуаціях).

Зараз їдальня виглядає незле… Однак прогресивні позитиви стосуються передусім оформлення. Їжа ж і надалі непомірно дорога й не першої свіжості. Вочевидь – дається взнаки локдаун: кожен відвідувач отримує щось на кшталт особистого замовлення. Відповідно – приготування «ексклюзиву» й відповідно оплачується.

Не знаю, чи ефективно функціонує вікно зовнішніх замовлень… Проте воно точно не якнайкраще презентує їдальню. Інакше кількість надвірних столиків була би значно більшою…

Ми неодноразово публікували цікавинки про «Тік-Так» , його персонал та інтер’єр на «Нівроку». Думаю, за хронологією висвітлень можна відтворити своєрідну історію закладу.

Моя персональна вимога – якісна їжа для вегетаріанців, бо саме ця категорія відвідувачів тут, як правило, «приречена на голодну смерть» (посміхається).

Оксана Косюк, доцент кафедри соціальних комунікацій

Кафе в цілому непогане, але цілковитої думки про нього висловити не можу, адже не є тут постійною відвідувачкою. Я вважаю, що це непоганий варіант для студентів, які хочуть поїсти швидко, недорого і близько до аудиторії. Адже закладів поблизу факультету майже немає.

Сюди заходжу нечасто, як і загалом в університет (сміється). Хоча інколи можу забігти по воду чи каву, бо звички їсти між парами в мене немає. Кава тут непогана, але і на перекус щось знайдеться за потреби.

Я вважаю, що це скоріше студентська їдальня, адже повноцінним закладом її ще важко назвати. Немає постійного меню, великого приміщення, своєї атмосфери, офіціантів… Усе більше нагадує їдальню, але для студентів це відмінний варіант. Бо великий заклад  тут був би не зовсім доречний. А тут все «швидко» і «доступно» – те, що треба.

Оля, студентка-четвертокурсниця

Особисто я працюю з початку вересня, а загалом кафе «Тік-Так» вже більше року.

Ми – комфорт для студентів: тут можна посидіти, поїсти, прогуляти пару…  Кафе функціокнує не лише для тих, хто навчається, а й на доставку, меню можна переглянути на сторінці в інстаграмі. Влітку ми працювали ще й для дітей: літні табори, приватні школи та садочки.

На мою думку, акцент закладу спрямований на їжу. У нас є все: від перших страв – і до десертів. Мені здається, що кафе розраховане на студентів, адже для більш повноцінного закладу не вистачає часу. Черга зазвичай з’являється на перервах між парами. Студенти забігають щось перехопити і знову біжать у справах. Саме тому трохи бракує атмосфери, де можна довго посидіти і розслабитися.

Вікторія, працівниця «Тік-Так»

Марія Юноша, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *