У пошуках натхнення: де фотографуватися в Луцьку

Якщо вам здається, що всі красиві місця на світі ви вже бачили, не кваптесь робити висновки. Сьогодні ми покажемо вам 5 найживописніших місць Луцька, де фото може зробити кожен, адже не треба мати особливих навиків, коли навколо така краса.

  1. Замок Любарта – чи не найвідоміша архітектурна споруда, якою славиться Луцьк. Від першої згадки в 1085 році до сьогодні він не втрачає своєї краси і привабливості. Фотолокацію можна створити чи не на кожному кроці. Головне – шукати невідоме у відомій фортеці.
  2. Не відходячи далеко від замку, можна відразу натрапити на не менш цікаву локацію – Кафедральний костел святих Петра і Павла. У XII столітті він став втіленням проєкту італійського архітектора Джакомо Бріано. Наслідки пожеж і руйнувань наклали на нього відбитки епох Відродження, бароко і класицизму. Хіба можна втриматись від фото, коли бачиш таке диво на власні очі?
  3. Лютеранська кірха – той рідкісний випадок, коли неважливо вірите в Лютера чи ні, вас все одно тягне сюди як магнітом. Цегляна будівля в неоготичному стилі – не лише пам’ятка архітектури, а й серце Старого міста в Луцьку.
  4. Не всі знають місце розташування цієї відомої локації, що і робить її особливою. У народі це так званий «Будинок з химерами». Проте самому жителю будинку ця назва не до вподоби. Насправді все просто – «Будинок скульптора», який майстер Микола Головань створив власноруч. Він складений з різноманітних скульптур: прекрасні німфи і богині,  тварини і лицарі, красиві перила і неймовірні дрібниці, заховані в кожній стіні. Це шедевр! І тим, хто його бачив, не треба слів, щоб у цьому переконатися.
  5. Ну а на останок залишаються найцікавіші місця: ті, яких немає на жодних картах і путівниках. Усі ми проходимо повз них кожного дня, але чи бачимо в них мистецтво? Марія Юноша, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *