«Подяки та позитивні результати клієнтів надихають найбільше» – фітнес-тренер Юрій Смаль про свій професійний шлях (відеоінтерв’ю)

Тренер та блогер Юрій Смаль розповів, як прийшов до фітнесу та чому вважає спорт обов’язковою складовою життя успішної людини. Він поділився власним досвідом роботи в цій галузі і дав поради молоді, яка лише починає шукати себе.

Головні запитання/відповіді інтерв’ю:

Яке Ваше ставлення до алкоголю? Чи дозволяєте собі випити трішки на свято, наприклад: день народження або новий рік?

До алкоголю я ставлюсь так, що в міру можна. Тобто в мене нема такого, що я там кожен тиждень на вихідних заливаюсь, але, допустимо, коли йде якесь психологічне вигорання, звичайно, це допомагає вилікуватися. Але інколи, раз на місяць, я можу просто рослабитися. Я не люблю пити в якихось компаніях, можу взяти собі дві пляшечки пива, увімкнути якийсь фільм і просто відпочити.

Що Ви могли б порадити підліткам, які тільки-но починають займатися спортом?

Я не рекомендував би брати сильні вертикальні навантаження на спину, на хребет, не рекомендую присідати з дуже великою вагою, щоб не нашкодити хребту. Часто, коли підлітки приходять до зали, вони стараються якнайбільше підтягнутись, якнайбільше присісти.

Можливо Ви хотіли б щось порадити майбутньому поколінню?

Я хотів би порадити шукати себе, і якнайшвидше. Тобто часто люди, наприклад, просто живуть на автоматі. Припустимо, ходять там чотири курси на навчання, живуть на автоматі, не шукаючи себе. Потім завершують, ідуть на якусь роботу, також не знають, чим хочуть займатись – а вже 25 років! У 27-30 вже шукати себе пізно: людина просто не має вибору. Я раджу шукати себе скоріше, щоб почати займатись тим, чим хочеш, у що віриш.

Над відео працювали:

  • Журналіст Мініч Богдан   
  • Операторка та монтажерка Пасічник Софія 
  • Гість Юрій Смаль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *