Дослідження території навколо навчального корпусу ФФтаЖу на відповідність екологічним нормам

На парах з теорії журналістики студенти групи Журн-37 практикували вивчену теорію про метод спостереження – пасивний метод збору інформації. Мета завдання – оцінити територію навколо ФФтаЖу з екологічної точки зору.

Будівля має чотири стіни: перша із центральним входом, дві бокових (біля однієї, з яких є сходи) і четверта, що виходить на заднє подвір’я.

Ми оглянули стіни та невелику територію навколо них, ставлячи за мету оцінити якість стін, зафіксувати невідповідні об‘єкти, авто, а також оглянути чистоту території. Якщо говорити про екологічну ситуацію, її можна оцінити на 3 бали із 10 можливих. Звичайно, про ідеальність можна лише мріяти, але одразу видно, що за чистотою та екстер’єром тут ніхто не доглядає.

З плюсів можна назвати лише зелені насадження (хоч деякі з них у жахливому стані). А ще дуже багато автомобілів, які забруднюють повітря вихлопними газами. На деяких частинах стін видно іржу. Деінде розкидане сміття, хоч і смітників є достатньо. На щастя курців під корпусом ми не зустріли, та недопалками «встелена» велика частина території. Також дуже занедбаною є права із бокових стін: біля неї намагаються робити ремонт, матеріали для якого займають багато місця та псують зовнішній вигляд.

Проаналізувавши усе побачене навколо корпусу факультету філології та журналістики, можна зробити висновок, що ситуація зовсім невтішна і не відповідає екологічним нормам.

Аліна Тимченюк, студентка-журналістка

Фото групи Журн-37

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *