Відбулася перша зустріч «Медіадіалогу 2021»

Міжнародний медіапроєкт розпочався онлайн 20 липня. Темою обговорення стали Грузія, Вірменія та «німецька перспектива» щодо ситуації в Кавказькому регіоні.

Під час всього діалогу три основні доповідачі представили політичні конфлікти різних країн. Декан Кавказької школи управління Ека Акобія виголосив промову щодо проблем у Грузії. Представник з Вірменії Теван Погосян коротко окреслив ситуацію в Нагірному Карабасі. Журналіст Сергій Гармаш розповів про діяльність Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України.

В обговоренні традиційно взяли участь студенти ЗВО, журналісти та науковці з Німеччини, України, Білорусі, Вірменії, Грузії та Молдови.

Відповідаючи на запитання учасників, доповідачі спиралися передусім на власний досвід і намагалися порівняти конфлікти в різних країнах, щоб доступніше представити події. Після виступу кожного спікера учасників розділяли на групи для висловлення власної думки та обговорення критичних питань.

Зустріч розпочалася зі вступного вітального слова від модераторки Лєни Кроненсбургер та одного з організаторів доктора Вольфганга Рессманна. Останній розповів про відповідальність журналістів під час висвітлення політичних конфліктів, наводячи приклади роботи німецьких ЗМІ.

Після презентації медіатренерів Кароліни Варт та Міноаса Андріотиса відбулося знайомство у невеликих онлайн-кімнатах, де учасники розповіли про себе, свої цілі та ідеї. Куратори очолюватимуть групи, які під час цьогорічного Медіадіалогу створять відео- і текстові матеріали відповідно. Вони поділилися своїми спогадами з минулих зустрічей та очікуваннями від майбутньої роботи.

Всі мовці відзначали зручність онлайн-зв’язку та можливість проводити міжнародні зустрічі на відстані. Вони повідомили, що, порівняно з минулим роком, спілкування стало якіснішим.

Поліна Заболотна, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *