І знову здрастуй: 5 порад, як провести вільний час із користю

Карантин, дистанційне навчання, довгі вихідні, канікули – студенти мають багато вільного часу, але часто не знають, чим себе зайняти.

Нам уже випадала нагода зробити щось, що давно хотіли, чи зайнятися улюбленою справою і покращити навички у цій сфері. Але завжди виникають якісь перепони на шляху: чи то стало більше хатніх справ, чи то захотілося переглянути улюблений серіал з 10 сезонами. Усе ніяк не доберешся до потрібного. З кожним днем обіцяємо взятися за дійсно варте заняття сотню разів, але, як кажуть, обіцянки-цяцянки.

Та скільки вже можна отак марно витрачати свій вільний час? Знайомо всім, друзі? Усі знайшли вирішення цієї проблеми? Якщо ні, то ми допоможемо.

Отож, як провести канікули або дистанційку з користю? Досвідчені студенти допоможуть.

Порада перша: встановіть певний режим (всі знаємо, що таке тайм-менеджмент?) і дотримуйтеся його.

Як не крути, але це дуже хороша можливість впорядкувати свій день. Так матимете час і для роботи чи навчання, і для улюбленої справи (можливо, це випікання тортиків, чи малювання, чи фотографування), і допоможете з хатніми справами, і залишиться час суто для себе (неважливо чи це б’юті-процедури, чи медитація, чи перегляд улюбленого фільму). Встигнете зробити все і не змарнувати ні хвилинки.

Порада друга: якщо хотіли зайнятися спортом – починайте прямо зараз.

Як добре, що сьогодні маємо таку багатогранну мережу Інтернет. Тільки ліниві люди не користуються нею для покращення свого життя. Навіть якщо нема коштів на абонемент у спортзал з тренером, You-Tube та Instagram Вам у поміч. Від відео з різними вправами і онлайн-тренувань до дуже дешевих або безкоштовних марафонів правильного харчування. Користуйся на здоров’я, аби тільки бажання було.

Порада третя: не деградуємо розумово.

Не потрібно забувати про додаткові знання. Тіло ми тренуємо, мозок – теж. І знову нам допоможе улюблений Інтернет. Подобається французька – слухайте готові лекції і практикуйтеся. Хочете краще розбиратися в економіці, навчитися говорити правильно чи навіть створити власний журнал – уперед, поради експертів у вільному доступі. Ніхто не забороняє пробувати себе в нових сферах. Можливо, якась з них є вашим майбутнім.

Порада четверта: годинка читання важлива.

Як довго куплена книга досі лежить непрочитаною? Часу не було, так-так, знаємо, це пройдений етап. Отже, вам випала чудова нагода її прочитати. Всього година в день. Це не багато, але корисно і важливо. Згодом зрозумієте, що багата уява + нові ідеї = нові можливості.

Порада п’ята: не забувайте про друзів.

Є така штука, коли друзі не можуть часто бачитися, бо з’являються невідкладні справи (ну, як завжди). Зустріч за чашкою зеленого чаю або ж міцної (чи не дуже) кави здається нереальною. Та навіть якщо особисто побачитися не виходить, не забувайте, що в кожному телефоні є така функція як зателефонувати і надіслати повідомлення (а ще можна скористатися програмами Viber і Skype для відеодзвінка). Така дрібничка, але як приємно, коли про тебе не забувають.

Тримайте себе в тонусі, не опускайте рук і відкривайте для себе нові можливості.

Ангеліна Кушнір, студентка-журналістка

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!