Хореографія (танцювальне мистецтво у Луцьку)

Зміст:

Танцювальні переваги
Танець покращує настрій
Танець підвищує самооцінку
Популярні танці у Луцьку

Что такое контемп – Энциклопедия танца: Контемп — Гардеробные системы elfa,  раздвижные двери, межкомнатные перегородки

Танець – мистецтво самовираження, можливість відчути гармонію між тілом і душею. У танці можна імпровізувати, творити і отримувати задоволення від руху. І звичайно, це спосіб підтримувати себе у відмінній фізичній формі. Сучасна хореографія дуже різноманітна – від простих повторюваних до технічно складних рухів в кардіо темпі, що вимагають спеціальної підготовки.

Танцювальні переваги
Вже багато років відомо, що фізична активність і заняття спортом дають багато фізичних переваг, наприклад, сприяють поліпшенню роботи дихальної, кровоносної та кісткової систем. Але коли ми танцюємо, ми отримуємо переваги аеробних фізичних навантажень, а також на психологічному та емоційному рівні.
Танці пробуджують емоції та фантазії за допомогою руху, що полегшує вираження відчуттів, емоцій, почуттів та душевних станів природним та нестримним способом. Таким чином ми можемо підключитися з собою та з пригнічуваними емоціями, такими як лють та злість, або тривога та мука, що танці можна скеровувати здоровим способом, що допомагає емоційному контролю щодня.

Танець покращує настрій
Танці – це приємне та розслаблююче відволікання, яке приносить задоволення практично всім, тому, швидше за все, якщо ми спостерігаємо танцювальну людину, ми напевно знайдемо посмішку на їх обличчі. Припускаючи відволікання, допомагає розуму зосередитися на проблемах і турботах що заливають його протягом дня, полегшуючи нам перестати мислити негативним ключем, і таким чином зменшуючи напруженість і стрес, отримуючи почуття благополуччя.

Танець підвищує самооцінку
Відвідування уроків танців – чудовий метод подолання сором’язливості, допомагаючи людям подолати свій страх перед “насмішками”, оскільки, наприклад, падіння під час танців – типова невдача, яку всі танцюристи мали за певний час, і це не сприймається ними як причина соромитися.
Інший спосіб, яким це також сприяє підвищенню впевненості в собі, полягає в тому, що кожного разу, коли досягається оволодіння новим танцювальним кроком, людина відчуває зростання впевненості, розглядаючи цей факт як досягнення, і кожне досягнення, якого він досягає позитивно, зміцнює концепція, переносячи впевненість у собі на інші сторони життя.

З кожним днем у Луцьку зявляється більше танцюристів. Хтось займається хореографією професійно, а для когось це просто хобі.

Один із популярних у ЛУЦЬКУ це..

ТВЕРК

Тверкінг – це танець який включає в себе основну частину танцю і другорядну, основною являється – буті денс (танець сідницями), другорядною – усі інші рухи тіла.
На поппінг в тверку говорять – тверкати (трясти) сідницями. Якщо колись twerking був досить вузькоплановим , то зараз багато чого змінилось, раніше вважалось що танцювати twerk – це несерйозно і взагалі це не танець а посміховище та ще й вульгарно до всього того,тому тверк довго ніхто не сприймав в серйоз, то сьогодні усі розуміють що twerk – це танець, який ні чим не поступається іншим стилям танцю, і досягти ідеальної техніки тверкінгу не так то й легко.

Тряска попою в тверку поділяється на декілька різновидів, а саме : стоячи, напівприсядки, стоячи на колінах, лежачи на животі, стоячи на руках опираючись ногами об стінку, це основна частина тверкінгу. Що стосується танцювальної частини тверкінгу, то до тряски добавляються еротичні рухи із стрип пластики, рухи тазом і корпусом

на зміну тверку приходить Dance Mix / Денс Мікс – це різновид танцювальної аеробіки, уроки якої базуються на різних танцювальних стилях, включають їх окремі елементи і навіть цілі пласти рухів. Танець денс мікс, крім зміцнення фізичного здоров’я, дозволяє в простій формі навчитися танцювати в парі або самостійно, що напевно стане в нагоді на дискотеці, в клубі, на відпочинку і в компанії. Ходять чутки, що за годину танців денс мікс можливо втратити 500 калорій

Наступний не менш популярний у Луцьку танець

Контемпорарі, сучасний танець, що бере початок з заперечення класичних балетних канонів. Це пошук нових способів висловити думки і емоції в танці. Контемп привніс в танець східні буддійські мотиви. Крім рухів, деякі техніки побудовані також на диханні і роботі зі свідомістю. Йому властива «робота на підлозі», часто виконавці танцюють босоніж.
Основи контемпу взяті з танцювальних рухів класичного танцю, джаз-модерну, тай цзи цюань, йоги, пілатесу. Від цього в ньому стільки різноманітності і не існує кордонів для передачі свого внутрішнього стану. Відсутність будь-яких заборон народжує дивовижні творчі рішення.

Что такое контемпорари? Как танец помогает выражаться? - Beauty Lady

Контемп – танець для душі і задоволення. Ніяких ідеалів краси і еталонів, все хаотично, несподівано і щиро. На заняттях величезне значення приділяють роботі з простором, диханню, емоціям, якості рухів, правильному вибудовування свого тіла.

Наше життя може бути повне самотності, одноманітності, і лише в танці ми можемо перетворюватись у казкових омріяних героїв.

Джерела:
https://uk.warbletoncouncil.org/beneficios-psicologicos-bailar-7139#menu5

https://sites.google.com/site/tancitaiehriznomanitnistili/

http://www.parta.com.ua/ukr/sport_courses/dances/lutsk/

Ірина ПРОЦЮК, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *