Звук бензопили та тріск гілок: весняні симфонії Луцька (текстовий репортаж)

 

На вулицях Луцька не перестають працювати бензопили: комунальники проводять кронування дерев, перехожі шукають нові маршрути, а жителі квартир поблизу не перестають скаржитися на шум.

Із самого ранку по місту роз’їзджають вантажні машини. Комунальники вправно зрізають кожну гілочку та переходять від дерева до дерева. На місці також працює спеціальна техніка, що перетворює зрізані гілки на тирсу. Планові роботи тривають до самого вечора, тому обурення мешканців міста зростає. Одним з місць, де працюють комунальні служби – вулиця Лесі Українки.

  • Що про це говорять самі комунальники

-Скажіть, що за роботи проводяться на вулицях, і як довго це буде тривати?

-Ми проводимо планову обрізку дерев, тобто їх «омолодження». Зараз це відбувається по всьому місту. Щодо часового проміжку, то це буде до того часу, поки не будуть розпускатися бруньки, тобто приблизно до середини квітня,ділиться інформацією працівник Віктор.

  • Що про це думають перехожі

-Чи не заважає вам шум бензопили і розкидані гілки?

– Взагалі ми не часто буваємо на цій вулиці, але це не створює проблеми, ми розуміємо, що це необхідно.

-Доводиться шукати нові шляхи, а тут не багато варіантів, тому це не дуже зручно.

 

  • Як до цього ставляться мешканці квартир поблизу

– Чи доносяться звуки бензопили до квартири, і чи не заважає це Вам?

На все потрібно знаходити підходящий час, коли ходить менше людей. Але тим, у кого вікна квартири виходять на цю вулицю, пощастило не дуже. Бо в який час це не було б, неможливо виконувати якісь справи під цей шум.

 

Зі слів комунальників, кронування дерев буде тривати до середини квітня. Тому варто запастися терпінням і поставитися до цього з розумінням.

Христина Крот, студентка-журналістка

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *