Студентське життя у гуртожитку

Гуртожиток – це маленька сім’я, хороші друзі, взаємодопомога, цікаві моменти, ігри, приготування їжі разом та перегляд фільмів на вихідних, але чи все так прекрасно, як здається на перший погляд? Які недоліки проживання в гуртожитку № 6 Волинського національного університету імені Лесі Українки?

На вулиці Кравчука 36, що поблизу автостанції, величезного ринку та супермаркету «Сільпо» знаходиться гуртожиток Волинського національного університету. У ньому не буває сумно, особливо на восьмому поверсі, де сила-силенна людей. Тут проживають комунікабельні, талановиті і життєрадісні студенти.

«Де щовечора лунає звук гітари і збирає всіх у дружнє коло», – стверджує мешканка Олена Бондар.

9 поверхів, величезна кількість кімнат і в кожній свій затишок. Кожна річ передає дух гуртожитку. Гарні краєвиди, які відкриваються з вікон та балконів мешканців, зачаровують погляд, особливо “під захід сонця”.

Але є й недоліки…

«Гарячої води не вистачає, плитки не працюють належним чином, в більших за розміром кімнатах холодно, пліснява на стінах, поламані замки, не працюють сміттєпроводи», – розповідає студент історичного факультету Андрій Домрацький.

«1 жовтня 2018 року набрала чинності зміна у державні будівельні норми щодо проєктування житлових будинків, якою скасовано обов’язкове проєктування сміттєпроводів у багатоповерхових житлових будинках при їх новому будівництві або реконструкці, – уточнює працівниця гуртожитку Марія Василівна, – а інші проблеми записуйте у зошит, що на вахті, ми обов’язково відшукаєм  способи для їх вирішення».

Опитані нами мешканці гуртожитку вважають, що такі проблеми другорядні, важлива атмосфера та нові знайомства. Серед плюсів, які відмітили студенти: низька плата за гуртожиток, «походеньки» до своїх друзів, нові знайомства, цікаві історії, ліфт, ігри з сусідами, допомога один одному.

 

 

Подмовська Юлія, студентка-журналістка

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *