Щоденник “Мавки”: 12.03.2021

«Містика присутня у житті кожного з нас, але дехто воліє її не бачити», – стверджує Дара Корній, але студенти 3 курсу журналістики якраз серед тих, хто не боїться й прагне дізнатися якомога більше таємниць потойбіччя…

І цього разу на порядку денному – творчість української мольфарки.

У п‘ятницю, 12 березня, третьокурсниця Ольга Возняк презентувала сучасницю Дару Корній – одну з найвідоміших авторок українського фентезі! У її історіях переплітається містика, історія, психологія, культурологія… Модераторка розповіла про творчий шлях мисткині-Мавки або ж «української Стефані Маєр». Студенти мали нагоду послухати уривок із книги «Щоденник мавки», який власне зачитала Ольга, взяти до уваги рецензії відомих редакторів BBC Ukraine і переглянути буктрейлери до творів «Місяцівна» (до речі, після перегляду відео, одна зі слухачок таки зацікавилася книгою) та «Пригоди Змія Багатоголового. Діти Сонцівни й молодильні яблука».

Захоплювали дух й моторошні історії про знахарку та кладовище з біографії Корній…

А ще спікерка підготувала цікаві завдання. Учасники розгадували кросворд (звісно, на переможця чекав солодкий подарунок) та «витягували» із чарівної скриньки поради-передбачення.

Упродовж презентації всі активно долучалися до дискусії.

Ольга, задля «виходу із зони комфорту», попросила покритикувати виступ. Проте студенти зазначили, що дійство їм загалом справді сподобалося, й зауважили лише кілька дрібниць.

А на завершення Оксана Косюк запропонувала зняти такий собі імпровізований дискусійний відеорепортаж. На щастя, усі швидко зорієнтувалися – і ось що «вийшло»:

Ольга ВОЗНЯК, студентка-журналістка

Світлини Анни ГЕРИ

Зйомка та монтаж Дарини ДЕМ‘ЯНЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *