Другі: семестр та “життя Уве”…

“Люди можуть перетворитися на ідіотів, якщо достатньо довго бувають самотні.”

Фредрік Бакман «Моя бабуся просить їй вибачити»

5 березня у стінах Волинського національного університету студенти 3 курсу журналістики розглядали двох письменників сучасності. Однією з яких була британська письменниця Джоджо Моєс, котра прославилась на весь світ завдяки екранізації роману “До зустрічі з тобою”. Касові збори фільму становили 208, 3 млн$.

Джоджо Моєс – англійська романістка, журналістка. Журналістська кар’єра Джоджо Мойєс тривала 10 років. Спершу близько року вона проходила стажування у South China Morning Post у Гонконгу, а в наступні 9 років змінила 3 посади у The Independent у Великобританії. За цей час героїня нашої статті пробувала себе в якості репортера новин, асистента редактора новин та кореспондента у відділі мистецтва і медіа, але все ж знайшла себе у письменництві.

На створення її першої книги «Щасливі кроки під дощем» Джоджо Мойєс надихнула реальна історія кохання її рідних бабусі й дідуся, що розгорнулася під час Другої світової війни. Одна з героїнь книги, юна дівчина Сабіна, яка зовсім не ладнає зі своєю матір’ю Кейт, їде до бабусі і знаходить у будинку старий сімейний фотоальбом. Так починається історія, яка розкриває старі таємниці кількох поколінь.

Також студенти розглянули інші її твори. Головне гасло письменниці: “Хороший роман не може бути передбачуваним”, і це не дарма, оскільки всі книги, які написала Джоджо, мають абсолютно неочікувану кінцівку.

Студенти обговорили свої вподобання у книгах, поділились тим, яким повинен бути успішний роман, на їхню думку. Також всі, хто був причетний до обговорення, міг долучитись до інтерактиву: вгадати кінцівку одного з романів і отримати за це смачний приз. Виявилось, що Почебула Владислав – один зі студентів, який мислить як справжній письменник сучасності. Він і вгадав кінцівку однієї з книг Джоджо Моєс, розповівши практично все, до деталей…

Згодом студенти “познайомилися” із душевним та емпатійним письменником – Фредріком Бакманом.

Із творчістю зірки шведської літератури присутніх ознайомила Ольга Титеріна.

Усі разомі з цікавістю слухали, дискутували, дивилися та дізнавалися нове.

Ось так розпочався другий семестр навчання. Далі буде…

Марія Риліна та Ольга Титеріна, студентки-журналістки

Фото Анни Гери

Відео  Максима Косюра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *