“ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ”!

25 січня кафедра соціальних комунікацій разом із ГО “Альтернативна журналістика” розпочали тиждень із… “запашної” кави. Але не звичайної, а мультимедійної: на 50% віртуальної.

В екзотичній каварні для медіаграмотних було весело, інтелектуально та креативно. Смачною кавою наповнювались карафки, презентувалися результати, медійники та гості показували досягнення, ділитися досвідом та обмінюватися враженнями. А також нагороджували переможців й роздавали подарунки.

Це останнє (за грантом) дійство у контексті проєкту “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність”, що виконується Радою Міжнародних наукових досліджень та обмінів за підтримки Посольств США та Великої Британії у співпраці з МОН України та Академією Української Преси.

Комплексним втіленням проєкту можна вважати тематичний випуск журналу “Об’єктив”, а веселим прикінцевим “реверансом” – мініфільм “Те, що лишилось за кадром”.

Олена Кошелюк, завідувачка кафедри соціальних комунікацій

Оксана Косюк, голова ГО “Альтернативна журналістика”

обєктив-2021_1611565300

Запрошуємо переглянути інші матеріали проєкту:

“(Не) потрапити на гачок: фейки в реалі та віртуалі”: https://ffj.in.ua/2020/11/16/ne-potrapyty-na-gachok-fejky-v-reali-ta-virtuali/

Медіаграмотність – гра в РЕАЛЬНІСТЬ: https://ffj.in.ua/2021/01/20/mediagramotnist-gra-v-realnist/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *