МЕДІАГРАМОТНІСТЬ — ГРА В РЕАЛЬНІСТЬ

Cьогодні завершився конкурс з медіаграмотності, який організували кафедра соціальних комунікацій та ГО “Альтернативна журналістика” у контексті проєкту “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність”, що виконується Радою міжнародних досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств Великої Британії та США, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.

У номінації «Найкращі текстові матеріали» переможцями стали Костюк Анна (“Медіаграмотність – гра у реальність”), Кутенець Аліна (“Що відбувається із медіаграмотністю в українських вишах”?), у секції «Найкращі інтернет-тексти» Сафарова Ельміра (“Інстаграмотність”), Кушнаренко Володимир (“Маніпуляція, дезінформація, пропаганда провідних ЗМІ України), «Найкращі відеоматеріали» запропонували Заболотна Поліна (Інтерв’ю про медіаграмотність), Юфан Ольга (“Люди і фейки”. Відеокоментарі), номінацію «Найкращі аудіоматеріали» презентують Чуйко Анастасія (“Кібербулінг”), Кашталян Оксана, Смик Марія (Немисткині. “Чому відеоігри – це мистецтво”. Підкаст). «Найкращу соціальну рекламу» створили Подзізей Анастасія (“Джинса – це”), Нахамець Єлизавета (“Не підчепи фейк”).

Нагородження переможців цінними призами (сертифікатами на купівлю літератури для самовдосконалення на 1000 та 500 грн. від книгарні “Є”) та дипломами відбудеться наступного тижня у прямому ефірі завершального дійства грантового проєкту.

Олена Кошелюк, керівниця грантового проєкту

Оксана Косюк, голова ГО “Альтернативна журналістика”

Вітаємо переможців та пропонуємо переглянути окремі матеріали тут:

https://ffj.in.ua/2019/07/11/iz-chogo-skladayetsya-uspishnyj-instagram/

https://ffj.in.ua/2019/03/14/manipulyatsiya-dezinformatsiya-propaganda/

https://ffj.in.ua/2020/04/08/nemystkyni-chomu-videoigry-tse-mystetstvo-podkast/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *