Сім’я +- журналістика

У суботу, 14 листопада, на завершення тижневого вшанування факультету філології та журналістики очільниця кафедри соціальних комунікацій Олена Кошелюк провела відеозустріч із випускницями спеціальності, котрі зараз перебувають у декретній відпустці.

Відбулася надзвичайно  відверта розмова, у контексті якої з’ясувалося, що журналістика та догляд за дітьми поєднуються цілком гармонійно, однак  є фактори, вплив яких варто врахувати , поєднуючи “несумісне”.

Чоловіча підтримка… Звісно, краще, коли вона є, і людина, яка поруч, розуміє твоє прагнення самореалізації.  Гендерна рівність та поділ обов’язків підвищує працездатність  на 50%.

Однак, якщо ти лишилася сама з двома дітьми – теж не катастрофа.  Можна працювати у дистанційному режимі за чітко відпрацьованим графіком, привчаючи принагідно малечу  шанобливо ставитися до часу.

Карантин… З одного боку він створює  додаткові можливості для онлайн-спілкування, з іншого – зосереджує всю сім’ю у вузькому просторі квартири… Тому важливо керувати не лише часом, а й простором.

Суттєво також постійно розвиватися інтелектуально, бо народження дитини – це, на жаль, не лише велика радість, а й гормональні перепади, інколи – тимчасова втрата колишніх можливостей, післяродові депресії…

Однак можна заспокоїти себе тим, що чим більше негараздів – тим принагіднішою стає журналістика – мистецтво обговорення та вирішення найскладніших проблем.

А кафедра соціальних комунікацій завжди рада бачити своїх вихованців, реально та віртуально, і готова підтримати кожного з них.

Світлини із соцмережі “Фейсбук”

Оксана Косюк, голова ГО “Альтернативна журналістика”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *