“(Не) потрапити на гачок: фейки в реалі та віртуалі”

12 листопада ГО “Альтернативна журналістика” та кафедра соціальних комунікацій провели цікаве ток-шоу. Це перший прямоефірний захід у рамках проєкту “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність”.

Відкриття розпочалося з обговорення завдань і потреб медіаграмотності, йшлося про те, як “(не) потрапити на гачок фейків в реалі та віртуалі”. Ведуча Оксана Косюк запрошувала до слова та дискусій теоретиків й практиків медіасфери, юристів, психологів, студентів, вчителів середньої школи. Серед запрошених та експертів – Павло Александров, викладач журналістики ЛНУ ім. Івана Франка, Володимир Грисюк – журналіст та юрист, аспірант КНУ ім. Тараса Шевченка, Максим Косюр, студент-журналіст ВНУ ім. Лесі Українки, Юрій Горбач – очільник агенції журналістських розслідувань “Сила правди”, вчителі економіки й права та зарубіжної літератури ЗОШ №15 Лариса Балясевич та Ніна Гончарова, соціальний психолог, викладачка СНУ ім. Лесі Українки – Наталія Коструба.

Ось як прокоментувала дійство модератор Олена Кошелюк: “Дякуємо усім гостям, експертам, учасникам, ведучим за спільні наративи, виявлені та проговорені публічно проблеми фейковості в інформаційному просторі Волині та України на рівні вищої освіти, середньої освіти, з погляду якісної журналістики, юриспруденції і психології. Щиро вдячні за гостьові коментарі від сайту “По той бік новин” Альоні Романюк та дружній вчительській спільноті, а також команді IREX за консультації та підтримку. І усім вам, друзі!”

To be continued…

На завершення дійства учасники отримали в подарунок свіжу лекцію Оксани Косюк:

, трішки давнішу кафедральну монографію:

Гра в бісер: комунікаційні ігри сучасності [монографія]

та сертифікат, який засвідчує, що учасники опрацювали тему фейковості.

Оксана Косюк, Олена Кошелюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *