Чи потрібно в університеті запровадити дистанційне навчання знову? ОПИТУВАННЯ

Щодня у світі кількість випадків зараження коронавірусом збільшується. В Україні кількість інфікованих вже перетнула позначку у 200 тисяч осіб.

Ми опитали студентів, чи потрібно в університеті повернути дистанційне навчання.

Студентка з групи ВС-46 Юліана Росковінська вважає, що варто повернутися до дистанційного навчання, адже ситуація з коронавірусом не покращується.

“Як показала практика, наш університет чудово пристосований до дистанційного навчання. Ми проводили пари за розкладом, писали самостійні роботи, робили творчі проєкти. Враховуючи важку ситуацію та те, що кількість хворих на COVID-19 не зменшується, вважаю, що дистанційне навчання потрібне”, — розповідає Юліана.

А от студентка Уляна Лебич, яка навчається у групі ЖУРН-47 каже, що повернення до дистанційного навчання не вбереже студентів від коронавірусу.

“Студенти не ходитимуть в університет, але ходитимуть гуляти, будуть працювати. Ніхто вдома сидіти не буде. Краще цей час витратити на щось корисне та ходити в університет, здобувати знання, бо дистанційне навчання аж ніяк не насичує студентів знаннями. Це те саме, що відпочинок. А коли ходиш в університет — ти збагачуєшся розумово, спілкуєшся з однолітками, старшокурсниками та викладачами. Дистанційне навчання — це втрата часу”, — ділиться думками Уляна.

Студент групи ЖУРН-47 Владислав Корнелюк каже, що дистанційне навчання потрібно ввести знову, адже студенти не дотримуються маскового режиму.

“Варто повернути дистанційне навчання, тому що в університеті маскового режиму не дотримуються, руки антисептиком студенти обробляють рідко. Кількість хворих щодня тільки збільшується. Я вважаю, що потрібно повернути дистанційне навчання”, — розповідає Влад.

Анастасія Куніцина, яка навчається у групі ВС-46 вважає, що дистанційне навчання варто хоча б повернути для старших курсів.

“Минулого семестру досить успішно та якісно відбувався навчальний процес, тож повторити цей досвід не було б проблемно. Безпека викладачів і студентів повинна бути на першому місці. Думаю, що наш університет нічим не гірший від європейських, для яких дистанційне навчання — норма”, — вважає Анастасія.

Студента групи УКР-32 Анастасія Ткачук проти дистанційного навчання. Дівчина пояснює свою думку так:

“Я вважаю, що студентів не потрібно повертати до дистанційного навчання. Тому що в них зникає комунікація. Вони не спілкуються з викладачами, студентами. Деякі студенти проживають у сільській місцевості, де погана мережа, і відповідно немає інтернету. Їм важко навчатися, а всі студенти повинні бути на однакових правах. У Луцьку вони можуть прийти спокійно на пари, навчитись чомусь, а на дистанційному навчанні не кожен має змогу вийти в мережу. Також дистанційно студенти не мають змоги взяти книгу в бібліотеці, а готуватись до пар якось потрібно. Не вся інформація є в інтернеті. Стаціонарне навчання набагато краще, бо студент має доступ до інформації та комунікує з одногрупниками та викладачами”, — розповідає Анастасія.

Наталія Шпоняк, яка навчається на журналіста у магістратурі каже, що дистанційне навчання точно не потрібно вводити для першокурсників.

“Студенти першого курсу мають звикнути до атмосфери, до викладачів, до специфіки навчання. Старші курси, які пишуть курсові роботи, або, наприклад, студенти-магістри можуть навчатися дистанційно. Студенти, які цього року не мають ніяких наукових робіт, однозначно мають ходити на пари”, — поділилася думкою Наталія.

Володимир КОЗИР, студент-видавець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *