“Без масок на базар не впущу!”

Як працює Завокзальний ринок в умовах карантину?

У розпал коронавірусної хвороби український уряд ухвалює нові «обмеження», які викликають неоднозначне ставлення. Міністерство охорони здоров’я дозволило місцевій владі відкрити під час карантину … продуктові ринки, проте наказало суворо дотримуватись певних обмежень.

Біля входу на ринок чергує охоронець (в масці і камуфляжі). «Хто не має масок — одягаємо! — закликає охоронець. — Бо  інакше на базар не впущу. Такі правила — у країні карантин! Стаємо в чергу, я сам вас пропускатиму по одному, якщо з ринку хтось буде виходити».

Мені довелося стояти в черзі хвилину-дві. Традиційно я мала маску і рукавиці.

Торг у продавців йде активно, людей багато. Всі продавці в масках, але не всі правильно носять засоби індивідуального захисту. Помітно, що більшість використовують маски для «годиться». Спостерігаючи, помітила лише декілька продавців у рукавичках.

Запитала в одного з продавців: «Чому маска спущена на підборіддя?», відповідає: «Бо так мені хочеться, не твоє діло!»

Була одна відповідальна продавчиня. Овочі на її прилавку прикриті харчовою плівкою. Сама одягнена в маску та рукавички.

Заради експерименту я зняла рукавички та сховала маску в кишеню. Хотіла купити листя салату, у відповідь почула від продавчині: «Де ваша маска?  Я не зможу вас обслужити без маски». Мене це порадувало, все-таки є у нас відповідальні свідомі громадяни.

Марія Лебедюк, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *