Новинки медіакухні від Елі Cафарової

А ви куштували бургер з червоною рибкою? Якщо ні, то ви зобов’язані це зробити.
Власноруч спечена булочка з цільнозернового борошна, вершковий сир, рукола, огірок, червона рибка, соус гуакамоле – невже проти цього можливо встояти?
До речі, цього разу мені трапилося таке смачне авокадо, що я ледь не запригала від задоволення і щастя. Але все обійшлося моїм затяжним “м-м-м-м”.
Знаєте, що важливо? Бути чимось зацікавленим. Розвиватись у напрямку, який ти для себе вибираєш. І не важливо, чи сприймають цей вибір інші. Важливо, чи ти щасливий від того, що робиш.
Знаєте, що найстрашніше? Не знати, куди рухатися. Вигадувати собі заняття, які не приносять задоволення, або ж переконувати себе в тому, що те, чим ти щодня займаєшся – насправді класно, просто треба по-іншому на це дивитися. Ділитися з Всесвітом позитивною енергією, щоб він звернув на тебе увагу. Мріяти, думати…
Знаєте, що важливо? Бути захопленим, самодостатнім і впевненим у собі. Настільки, щоб в один момент, коли ти усе втратиш, не втратити найголовнішого – себе. А ще любити… Бога, людей і світ. Бо тільки коли любимо, ми відчуваємо себе живими.
Штрудель був таким досконалим, що захотілося його повторити. Але мені лінь розтягувати тісто, тому просто публікую фото з минулого разу й ковтаю слину від згадки про нього.
В таку спеку готувати зовсім не хочеться, у вас теж так?
Натхнення, буває, лине звідусіль. Тільки й встигай його ловити. Красивий посуд, листочок свіжого базиліку, фото крутезного шеф-кухаря, кулінарна книга, сонячний день – надихати може все.
Я знову до вас з ньокі. Соус песто і в’ялені томати – це, як виявилось, найкраща до них компанія. Цього разу песто й томати куплені, але я обов’язково поділюся, як приготувати їх самостійн.
До речі, якщо підсмажити кедровий горіх на сухій сковорідці, він стає набагато смачнішим. Це так, ремарка.
До мініатюрних тортиків у мене особлива любов. Ні, з ними не простіше, просто вони дають змогу відчути себе мисткинею. Адже з таким трепетом і ніжністю до свого витвору ставляться лише митці.
До речі, я так над ним старалася, що можу з гордістю сказати, що він ідеальний. Нарешті мій навик вирівнювання торта кремом досягнув того рівня, що я тішуся, дивлячись на свою роботу.
Їжа повинна бути привабливою. Навіть якщо ви готуєте просто для себе. Красивий зовнішній вигляд страви – це 50% її успіху.
Мій хлопець ненавидить суп із сушеного гороху. Тому коли я сказала, що приготую гороховий крем-суп, але зі свіжого горошку, він сказав, що однаково його не їстиме. Але коли я поставила на стіл тарілку цього супу, він не втримався і з’їв все, що було в тарілці. І так було з багатьма продуктами, які до цього він не любив.
Мене ж він навчив їсти фаршмак, смажені макарони й пельмені, також смажені.
P. S. Просто додайте вершки. Тоді звичайний суп-пюре стає крем-супом. Таким, що підкорить кожного.
Коли їжа тобі вже сниться, це або хвороба, або істинне покликання.
P. S. Якщо зробити галету з картоплею та лисичками, ще й таку, щоб тісто розсипчасте-розсипчасте й сиру багато-багато, то день стає не таким вже й похмурим. Та що там день, життя, друзі, життя!
Еля САФАРОВА, магістр журналістики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *