Королі макіяжу

4 відомих чоловіків візажистів
Досі вірите, що сфера макіяжу – це суто жіноче царство? А чи знали ви, що одним із засновників сучасного макіяжу був чоловік – Макс Факторович (більш відомий сьогодні як Макс Фактор). Так, сьогодні не тільки жінки стають відомими завдяки вмінню робити красу на обличчі. Чоловіки теж не аби як проявили себе в цій ніші і стали знаменитими на увесь світ. Ось 4 прикладів, які доводять, що у професії немає статі.
1. Ханг Ванг (@hungvanngo)
Ханг починав свою кар’єру з професії перукаря. Такожвін любив створювати макіяж-образи і вважав це своїм хобі. Щоправда, в якийсь момент він так захопився процесом, що вирішив присвятити макіяжу ввесь свій час. Ще в дитинстві (у В’єтнамі) він обожнював малювати, робити численні замальовки всього, що траплялося в очі. Через багато років (в Нью-Йорку) саме ці навички малювання допомогли йому виробити свою неповторну макіяж-техніку і привернути до себе увагу багатьох глянцевих видань. Пройти кар’єрними сходинкамийому допомогла Хелена Крістенсен – датська супер модель і фотограф, яка захопилася роботами Ханга і порекомендувала його деяким зі своїх знайомих. Сьогодні важко знайти зірку, над личком якої жодного разу не чаклував б майстер Ванг: серед його шанувальниць – Селена Гомес, Хейлі Болдуін, сестри Хадід, Кендалл Дженнер, Кеті Перрі та інші знаменитості. Візажисту також довелося попрацювати з багатьма легендарними фотографами нашого часу, такими як Алексі Любомирські і Патрік Демаршельє.
2. Пітер Філіпс (@peterphilipsmakeup)
Пітера Філіпса називають візажистом світового рівня. Це не дивно, адже у нього за плечима п’ять років роботи на посаді креативного директора макіяжу «Chanel». За ці роки він став головним чарівником б’юті-індустрії, який знає всі секрети своєї професії. Як домогтися бездоганного тону,максимально розкритого погляду, балансу акцентів і їхньої виразності? Відповіді на ці та інші питання майстер Філіпс знає на 200%.Зараз Пітер займає посаду креативного директора макіяжу Dior. Він щорічно вносить свої розробки (візажист також бере участь в безпосередній розробці формул засобів) на перші позиції численних топ-листів.
3. Патрік Та (@patrickta)
Якщо ви бачите модель з ідеально рівним тоном шкіри і природним сяйвом, в якому навряд чи можна розпізнати заслугу хайлайтера, то ви напевно зіткнулися з творінням візажиста Патрика Та. До нього звертаються багато зірок, які хотіли б отримати стовідсотковий ефект «макіяжу без макіяжу» і сяючу зсередини шкіру. Серед улюблених клієнтокмайстра – Адріана Ліма, Роузі Хантінгтон-Вайтлі, Меган Фокс, сестри Хадід, Лілі Рейнхарт та інші зірки фешн-індустрії. Якщо ви любителька хайлайтерів, бронзерів і рум’ян, то вам точно варто стежити за роботами Патрика, адже йому немає рівних.
4. Ніколя Деженн (@ndegennes)
Справжній гуру б’юті-індустрії і креативний директор Givenchy відрізняється бездоганним смаком. Він розбирається в питаннях колористики на одному рівні з професійними художниками. Особливу увагу Ніколя приділяє формулам, текстурам і дизайну своїх засобів. Його рекламні кампанії виглядають настільки заворожуюче, що після перегляду ролика вам одразу закортить бігти в найближчий б’юті-корнер за новинкою бренду. Відомо, що на створення такої краси майстер Деженн ніколи не шкодує одного – часу. Наприклад, на створення одного продукту він може виділити близько чотирьох років. Майстерність не терпить поспіху…
Володимир Кушнаренко, студент-журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *