Про проєкт STUDITOR

Ректор Анатолій Цьось про студентський проєкт:
💡Studitor – це перша анонімна платформа для студентів.
🚀25 червня стартував проєкт STUDITOR від 2-ох студентів луцьких вишів. Герасимюк Тарас – студент ВНУ та Симонович Станіслав- студент ЛНТУ.
🤳Це перша анонімна платформа, що поєднує студентів, які бачать проблеми університетів та людей, які можуть їх вирішити. Задача платформи – разом із викладачами та адміністрацією вишу допомогти студентам впоратися із проблемами, які вони вони самі не в змозі вирішити: чи ця проблема стосується певного викладча, санітрного забезпеченння закладу, чи навчальної програми загалом. Ціль проєкту- змінити світову систему освіти, та навчальний процес, який буде допомагати студентам максимально ефективно здійснювати вивчення, засвоєння та застосування набутих знань.
❕Платформа Studitor складається з 3-ох етапів своєї роботи:
1️⃣Ідентифікуємо проблеми університету.
Студент повідомляє через Telegram-бота про проблему університету, яку він виявив.
2️⃣ Проводимо голосування серед студентів.
Проводимо фільтрацію проблем на їхню коректність та збір голосів в форматі петицій і визначаємо найбільш актуальні проблеми студентів.
3️⃣ Вирішуємо проблеми.
Спільно зі студентами та університетом шукаємо вирішення проблем та системно їх усуваємо.
🙋‍♀️🙋‍♂️ Саме тому ми вирішили розпочати з того, щоб з 25 червня – 9 липня. Запускаємо анонімний збір актуальних проблем серед студентів, за допомогою розробленого Telegram-бота. З 9 липня стартуватиме голосування, знову ж у режимі Telegram за найактуальніші проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *