Ніч у луцькому музеї Корсаків (спогад)

У музеї сучасного українського мистецтва Корсаків провели безкоштовну нічну екскурсію в рамках щорічної Міжнародної культурно-мистецької акції «Ніч музеїв».

Більш як 100 осіб відвідали виставку, яка розпочалася 18 травня о 20:00.

Спершу гостям було запропоновано пройти квест на уважність, який полягав у тому, щоб за фрагментами віднайти оригінал інсталяцій. Особливої атмосфери додала екскурсія з ліхтариками, яку очолила художниця та менеджерка відділу виставкової діяльності Катерина Михайлюк разом з колегою Максимом Павловським. Вони розповідали про сучасне українське мистецтво,а відвідувачі з захопленням слухали їх та оглядали арт-об’єкти в темряві. При виключеному світлі та хаотичному забарвленні променів експонати набували нових цікавих образів та сенсів.

Найбільше увагу відвідувачів привертали такі арт-об’єкти, як «Людина-гусінь», або як їх називали працівники музею – «Телепузики» та усім відома «Стрілка», вага якої декілька тонн.

До слова, під час екскурсії гості почули багато цікавих фактів. Перш за все вони дізнались про те, що музей проводить виставки за власними межами. Найперша виставка була проведена у Івано-Франківську, ще згодом – у Львові (але, на жаль, не була завершена через карантин).

Основний меседж, який хочуть донести організатори: мистецтво має викликати емоцію, не важливо яку, головне, щоб вона була. Ця ніч у МСУМКу  вразила атмосферою таємничості, яку учасники екскурсії запам’ятають надовго.

cпогад (1)

Ангеліна ГРАБАР, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *