Книги, які надихають

“Люди перестають мислити, коли перестають читати.”

Д.Дідро

Книга – це окремий світ, де ти разом із головними героями переживаєш всі моменти від початку до кінця. Вони здатні розширяти світогляд, змінювати його. В Україні видавнича індустрія останніми роками тішить свого читача різноманіттям жанрів, авторів та концепцій видань. Саме тому, кожен може відшукати щось для себе.

Певною мірою ми – це книги, які прочитали. Бо якщо їжа впливає на наше фізичне здоров’я, то література має не менший вплив на духовне. На жаль, на поличках книжкових магазинів чи у інтернеті не завжди можна відшукати те, що справді варте уваги, проте є і справжні скарби.

У сучасному світі з’являється все більше мотиваційної літератури, яка закликає стати кращим. Деякі з книг, справді, надихають і показують, що можливості людини безмірні, бо все у наших руках.

 (автор фото – ВСЛ)

У 2015 та 2016 роках Видавництво Старого Лева видало серію із двох книг «The Ukrainians». У кожній з них зібрано по 20 історій успіху  українців. Це історії, що дійсно надихають. Тут ви прочитаєте про людей із різних сфер,у яких спільними риса – цілеспрямованість. Героями стали інноватори, активні громадяни, які своїми діями щодня роблять Україну сильнішою та кращою.  Ідея створення проєкту The Ukrainians виникла з початком Євромайдану, коли про нас почув весь світ, як про державу, де громадяни готові віддати своє життя за людські цінності. Цікаво те, що спочатку це був блог, який зрештою втілився у книгу.

Героями першої книги стали успішні українці, серед яких Богдан Гаврилишин, Мирослава Гонгадзе, Ярослав Грицак, Любомир Гузар, Анна Заячківська, Вахтанг Кіпіані, Віктор Мороз, Павло Шеремета та інші.У другій частині  ви зможете познайомитися із історіями успіху  Юрія Андруховича, Святослава Вакарчука, Джамали, Оксани Караванської, Андрія Куликова, Мирослава Поповича, Тараса Прохаська та інших. Вони твердо стоять на своєму, бо не готові “здавати” позиції та продавати власні принципи та цінності. Саме такі люди пишуть нашу історію.

Упорядники книги – Тарас Прокопишин, Володимир Бєглов, Інна Березніцька.

Фотоматеріали надали: Максим Баландюх, Світлана Левченко, Андрій Кузьмінський, Костя Бєглов, Чілла Палош, Назарій Пархомик, Левко Піджарий, Євген Гулюк, Аліна Іванова, Катерина Рєпіна, Петро Задорожний.

Передмова Андрія Куликова.

Отож, читайте, розвивайтеся і обирайте правильні книги, які надихають вас і допомагають стати кращою версією себе!

Анастасія ПОДЗІЗЕЙ, магістр журналістики

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *