Чому не варто вступати на ФФтаЖ?

Якщо ти ніколи не плекав мрію стати телеведучим чи знаним журналістом, то ніколи не вступай на факультет філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, тому що тут мрії стають реальністю.

Не вступай на ФФтаЖ, якщо не хочеш випустити свій журнал. Оскільки тут викладачі допомагають студентам знайти свій стиль у публіцистиці й верстці. Твої ідеї не висміюють, а підштовхують у річище ґрунтовності. Позаяк викладач буде тобі другом і колегою. Адже, якщо ідея божевільна, це журнал про луцьких лицарів і ти думаєш, що вони нікому не потрібні, тут тебе переконають у зворотньому й дадуть всі необхідні інструменти для реалізації задуму. А потім ще й скажуть: «Звісно, пиши курсову про свій журнал. Це чудова ідея!»

Не вступай на ФФтаЖ, якщо не хочеш знайти омріяну роботу. Оскільки тут вакансій безліч. Навіть, якщо ти першокурсник, дозволять працювати на телебаченні. Позаяк тебе не осудять за прагнення вдосконалювати свої вміння. Тому що тут викладачі підуть тобі на зустріч й не будуть «валити» на іспитах.

Не вступай на ФФтаЖ, якщо не хочеш познайомитися з сучасними українськими й світовими письменниками. Затим що тут майже щодня відбуваються творчі зустрічі й презентації книг. Ти можеш запитати віч-на-віч у письменника те, що ніколи б не запитав. А вдосконалювати свою майстерність пера можна й потрібно на новинному сайті факультету.

Не вступай на ФФтаЖ, якщо не хочеш стати частиною студгромади. Оскільки тебе з радістю приймуть в спільноту. Ти можеш стати частиною студради й бути організатором масштабних заходів. Затим що тут твоє дозвілля буде цікавим. Позаяк ти не захочеш йти після пар додому. Тому що тут ти будеш пити чай з викладачами й ходити на пікнік під час занять.

Не вступай на ФФтаЖ, якщо не хочеш знайти вірних друзів і другу сім’ю. Адже тут за тебе стануть горою. Ти знайдеш підтримку. Тебе вислухають і почують. Тому що декан буде тобі мамою, татом і старшим братом. Тут викладачі люблять студентів, як своїх дітей, старші курси й випускники не відмахнуться від тебе, а допоможуть. Оскільки тут ти відчуватимеш себе в безпеці. Ти знайдеш себе.

Ніколи й нізащо не вступай сюди, бо якщо ти все ж потрапиш на ФФтаЖ, то дороги назад не буде, з тобою неодмінно трапляться усі ці прекрасні речі.

 Анастасія КУНІЦИНА, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *