Куди поїхати?

Подорожі – це, ніби, тимчасове життя в інших реаліях. Це “розвіює”, переналаштовує та знайомить із іншими традиціями та культурами. 

Чому подорожі – це безцінно? Бо вони дарують емоції, що в подальшому стануть приємними спогадами. 

2020 рік однозначно ввійде в історію, і, на жаль, не з приємними моментами. Covid-19 непомітно увірвався в наші реалії та встиг сколихнути весь світ.

Але, повірте, закриті кордони – це не страшно. Не переймайтеся, якщо пандемія “перекреслила” ваш відпочинок у теплих краях, і, зрештою, смішно говорити про це, як про проблему, тому що, є значно серйозніші наслідки, які просто так із пам’яті та сердець не стерти. Та зараз лише про позитив.

Отож, спробуймо переконатися, що в закритих кордонів є свої плюси. Ми, врешті, почнемо досліджувати своє та відкривати для себе мальовничі містечка України.

Більшість із нас ніколи не подорожували нашою ж країною, але ви ніде у світі не знайдете такої природи.

Куди ж поїхати відпочивати влітку 2020 року? 

Якщо хочете забути про все на світі, вдихнути на повні груди та просто насолоджуватися красою, тоді ваша навігація у телефоні повинна вказати “місце прибуття – Карпати”. 

Не варто недооцінювати наші гори. Якщо ви ще не стояли на вершині Говерли і не тримали хмаринки в долоньках… Впевнена, ви зрозуміли, що потрібно робити.

Якщо хочете поніжитися під сонечком і “вигуляти” новий купальник, – “велкам ту” Одеса. Це місто з історією, котре відоме своїм колоритом і атмосферою. 

Якщо ви обожнюєте відвідувати історичні місця, марите екскурсіями та новими дослідженнями, вам у Хотинський, Кам’янець-Подільський, Білгород-Дністровський замки. Вони точно вразять своєю величчю. Ну і не забудьте заглянути до нас, відвідати один із найдавніших і найкраще збережених в Україні замків – замок Любарта. Окрім цікавої екскурсії, тут вас зустрінуть приємні, доброзичливі люди, які долають віруси посмішками та позитивом.

Тому,  не смійте засмучуватися через такі дрібниці. Вірте у краще і все в нас буде чудово!

Анастасія ПОДЗІДЗЕЙ, магістр журналістики

Фото автора Albert White з Pexels

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *