До болю красиво

У сучасному світі прикрашати своє тіло татуюванням давно стало звичною справою. Люди, котрим аж надто до душі це мистецтво, таким чином прагнуть своєрідно висловитись. Ще хтось хоче донести особливі моменти життя, а комусь просто подобається прикрашати своє тіло. Причин і мотивів може бути безліч.

Автор: @zahar_tatto

Автор: @andrewmora_tatto

На питання «Що означає ваше татуювання?» відповідати необов’язково, адже це особисте, до того ж дехто не прагне шукати у цьому якогось глибокого сенсу, людині просто подобається картинка, вона викликає у неї певні емоції й відчуття.

Автор: @andrewmora_tatto

Aвтор: meduza_tatto

Насамперед, 50% результату залежить від догляду під час загоєння. Звісно у кожного майстра своя технологія і свій підхід, але кожен погодиться, що свіже тату – це відкрита рана, яка потребує гарного догляду. Поверхневе загоєння відбувається протягом 4-6 днів, повне – в районі місяця. Тому обов’язково потрібно виконати всі рекомендації, які ви отримали від свого майстра!

Робота над тату – дуже клопітка праця.

Татуювання – перш за все, також мистецтво, особливий вид. А будь-яке мистецтво робить наше життя прекраснішим і набагато цікавішим. Тож, якщо так до душі, то чому б не виділятись? Подобається – виділяйтесь!

Завершальний етап тату.

Марія БОРОХ, студентка-журналістка

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *