Чим підкорює факультет філології та журналістики СНУ студентів зі всієї України

І тисяча кілометрів не завада, коли душа тягнеться до НЬОГО…

Східноєвропейський національний університет приваблює абітурієнтів з усіх куточків України. Особливо багатий студентами з інших областей факультет філології та журналістики, де у 2019 році на першому курсі за спеціальністю «журналістика та міжкультурні комунікації» зібралася чудова група студентів із різних куточків України! То що ж так манить абітурієнтів?

Ще донедавна я й сама була у когорті тих, хто здійснював  винятково важливий вибір місця навчання, який постає перед кожним одинадцятикласником щороку. Тоді я точно знала, де саме хочу провести наступні чотири роки студентського життя – на факультеті філології та журналістики.

На мою думку, зараз факультет є одним із найперспективніших  та найактивніших у СНУ. А це особливо важливо врахувати, вибираючи місце навчання. Дуже цінно, коли на факультеті панує особлива атмосфера, привітні викладачі. Та лекції не схожі на інші. Тут ти постійно черпаєш натхнення від талановитих людей, розвиваєшся різнобічно як особистість, яка вміє не тільки виконувати роботу, але й глибоко мислити. Факультет є доволі перспективним та приваблює багато амбіційних і креативних абітурієнтів.

Із власного досвіду знаю, що факультет має безліч переваг, які є вирішальними серед вибору місця навчання, тому абітурієнти нехтують такими “дрібними” перешкодами, як відстань і час, бо дорога із Запоріжжя, Кіровограда, Донецька та Хмельницька не є легкою та швидкою.

Студентів із таких віддалених куточків є чимало. Викладачі з особливою привітністю зустрічають їх у рідних стінах. А студенти готові пожертвувати багатьма речами, аби лише навчатися у СНУ на факультеті філології та журналістики.

Усі ми обираємо різні спеціальності, опановуємо різні освітні рівні: хтось стане доктором наук, а хтось після університету стане практиком. Тому в майбутньому ми всі будемо різними. І найважливішу роль у тому, ким ми є, та ким станемо, відіграє освіта.

Богдана ДІДУЛА, студентка-журналістка

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *