Маленька “бджілка” Анна Бляшук

Чи може людина поєднувати роботу та навчання? Як самостійний заробіток формує особистість? Чи можна знайти час для себе, коли з двох боків стоїть навчання та робота? Як хобі може перетворитись у справу всього життя? 

Так, усі ці питання я хочу поставити подрузі та за сумісництвом моїй одногрупниці – журналістці Анні Бляшук.

Спочатку трохи про неї: Аня – моя одногрупниця і подруга.

Живе в Луцьку впродовж усього свого життя. Вона дуже любить це місто, особливо навесні, коли можна прогулюватись парком та смакувати гарячу каву.

Це дуже щира та відкрита людина. Ніколи нікого не обговорює за спиною, а коли хоче, то завжди говорить усе у вічі. Вона прямолінійна та чесна людина.

Ми не одразу почали спілкуватись, проте зараз я знаю, що можу на неї покластися, і вона мене не підведе. Однозначно, Аня – цілеспрямована особистість, яка точно знає, чого хоче від життя. З 15 років почала заробляти кошти на власні витрати. Якось я поцікавилась, чому вона так рано почала заробляти.

«Батьки в житті дали мені дуже багато, і я вдячна їм за все, та якщо я можу сама задовольнити всі свої «хочу», то чому б не скористатися цією можливістю?»

Дійсно, ця дівчина завжди «хапається» за будь-яку можливість, яка стане в користь їй у майбутньому.

«Краще зараз спробувати усе, поки є час», – каже Аня.

«Я вважаю, що людина, яка вже заробляє гроші, у майбутньому буде покращувати та вдосконалювати себе і зможе краще влаштуватись на роботі», – продовжує Аня.

– Чи вдається тобі знайти час для себе? 

“Так, абсолютно, в мене є багато хобі: танці, психологія. Я обожнюю читати, знаходжу хвильку для перегляду серіалу і дуже часто проводжу час з сім‘єю, бо це найважливіше, що є в мене.”

Безумовно, Анна – розумна та розсудлива людина. Захоплюється психологію, кожного дня читає статті, книжки або ж дивиться відеотренінги. Іноді, я дивуюсь, скільки прекрасних думок у цій красивій голові.  Її думки – політ у вирій. Можна до психолога не ходити, а просто розповісти їй про свої проблеми, і вона не лише вислухає, але й дасть слушну пораду. 

«Я дуже люблю психологію у всіх її проявах. Психологія для мене – це насамперед емоції, стан, потреби, сенс, вибір. Люблю психологію за те, що дала мені пояснення незрозумілих вчинків людини. Чим більше ти ерудований у цій сфері, тим краще розумієш людину», – усміхаючись розповідає Аня.

Безперечно, вона має безліч позитивних якостей, без яких Аня – не Аня.

Анна КОСТЮК, студентка-журналістка 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *