“Якщо говорити чесно, я не хотіла сюди вступати”

Факультет філології та журналістики Східноєвропейського національного університету — це чудове місце, це не просто студенти, викладачі та корпус, це сім’я, де завжди підкажуть та допоможуть.

Якщо говорити чесно, я не хотіла сюди поступати й поставила це місце в пріоритетах на останнє місце, але за весь час навчання тут, я жодного разу не пошкодувала, що потрапила саме на факультет філології та журналістики СНУ ім. Лесі Українки.

Оскільки я живу в місті Ківерці, що неподалік Луцька, то чула різні чутки, що ходять там про цей університет. У Ківерцях більшість впевнені, що там нічого тебе не навчать. Я теж дотримувалася такої думки й дуже не хотіла вступати саме сюди, але так склалася ситуація.

Тривалий час до знайомства зі студентами та викладачами цього прекрасного місця мене не покидали думки, що краще б я наступного року ще раз спробувала вступити, ніж навчатися тут.

Моя думка змінилася у протилежний бік з першого дня навчання, я відразу ж полюбила це місце. Чудові викладачі, які прекрасно пояснюють матеріал та підказують, коли щось незрозуміло, вони стараються навчити нас тому, що нам справді знадобиться у майбутньому, а студенти старших курсів завжди раді допомогти. Пари приходять цікаво, викладачі часто застосовують сучасні технології для пояснення матеріалу чи перевірки.

Я дуже рада, що вступила саме сюди і якби могла повернути час назад, впевнена, що знову, знову і знову вибирала б факультет філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Оксана КОСТЮК, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *