Сучасний педагог, який він?

В усі часи місія того, хто навчає, була надзвичайно важлива. Здавна педагоги були тим рушієм, який спонукає суспільство рухатися. Їхня професія є одним із трьох стовпів, які разом із медиками та священиками тримають світ. Ще Сократ уважав за краще виховувати юнацтво, аніж обіймати громадську посаду, адже, на його думку, корисніший той, хто зробить багатьох здатними керувати державою, аніж той, хто керує нею сам. Наше суспільство потребувало й надалі потребує добрих педагогів, адже вони – без жодного пафосу – закладають основу всього.

Однією з таких педагогів є  доцентка Благовірна Наталія Богданівна,  яка своєю наполегливою працею та оригінальним підходом до улюбленої роботи з недавніх пір,а саме 10 березня 2020 року  отримала посаду проректора з навчально-виховної роботи та комунікацій, також вона є кандидатом  філологічних наук.

Викладає навчальні курси “Історія видавничої справи та редагування”, “Нетекстові форми подання інформації”, “Основи видавничої справи і редагування”, “Редакторський аналіз”, “Функціонування сучасних медіа: навчальні та довідкові видання”, “Функціонування сучасних медіа: наукові та науково-популярні видання”, “Художньо-технічне оформлення друкованих видань”. Автор 59 публікацій у наукових виданнях, 6 навчально-методичних праць, 1 навчального посібника з грифом Міністерства освіти і науки України (у співавторстві), 4 монографій (3 – у співавторстві).

Я, як студентка, ціную професіоналізм цієї викладачки. Наталія Благовірна вміє створити інтерес до свого предмета, зацікавити реальною справою, спільними діями, інколи може й навести власний приклад із життя, вміє доречно пожартувати й підняти цим настрій, дослухається до нашої думки, навіть інколи, якщо потрібно, вона може  відійти від теми заняття і поговорити про те, чим переймається сучасна молодь.

Для мене, як для сучасного студента, не менш важливі зовнішні риси педагога. Вимоги до класичного одягу викладача уже відійшли в минуле, і особисто мене не захоплюють.

Хотілось би відзначити ще й стиль викладачки, вдягається  вона відповідно до модних тенденцій, носить стильні прикраси та різні шарфики, має легку сучасну зачіску, а її білі осінні черевички , запали мені та й моїм одногрупницям в саме серце. 

Марія ЦАРИК, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *