Супердівчина або наша староста Діана Стрижеус

Я ніколи не хотіла бути старостою в групі і чомусь дуже боялася цього. Здавалося, що це дуже велика відповідальність, і це лякало найбільше. Але, чесно кажучи, було надзвичайно цікаво, якою ж буде наша староста. Надіялася, що вона буде відповідальною й розсудливою.

І мої очікування справдилися. Староста нашої групи –  Діана.

“Коли групою обирали старосту, було мало охочих, тому, спираючись на 7-річний досвід у школі, я вирішила запропонувати свою кандидатуру”, – розповідає дівчина.

Пам’ятаю цей день також, тоді всі, здавалося, боялися брати на свої плечі цю відповідальність. Коли Діана сказала, що буде старостою, я була вражена її впевненістю. Хоч тоді ще не знала Діану зовсім, та вона вже “змусила” поважати її.

Зараз дівчина є містком між нами й університетським життям. Вона дуже розумна, старанна і найголовніше – надійна. Я навіть не уявляю, що б ми робили без неї. Часто виникають такі ситуації, коли не знаєш, до кого йти, що робити, з ким порадитися тощо. Але Діана завжди допомагає нам. Мені здається, вона знає все на світі. Нам надзвичайно пощастило, що у неї добре серце і вона допоможе в будь-якій ситуації. Також не можу не зазначити, що вона надзвичайно смілива, адже взяти на себе таку відповідальність вже на першому курсі важко.

Уже минув цілий навчальний рік, а вона сумлінно виконує свою роботу не покладаючи рук. Діана вважає, що це не важко, а радше відповідально: “Потрібно завжди бути на зв’язку, тому що викладачі, студенти або старостат можуть у будь-який момент повідомити важливу інформацію”.

Дівчина надзвичайно організована, ніколи не забуває про важливі справи і події, а також вміє організувати інших до роботи. На мою думку, вона є тією основою, на якій тримається уся наша група, за що їй велика подяка.

Ольга ЮФАН та студенти-журналісти першого курсу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *