Творчість у всіх її проявах..

За перший рік навчання у СНУ студентське життя принесло море знайомств. Одні були швидкоплинними, інші ж переросли у міцну дружбу. Та найкращими серед усіх стали знайомства з викладачами. Вони завжди допомагали у незрозумілих ситуаціях і були наче «гіди» для нас, ще зовсім недосвідчених першокурсників.

Однією з таких викладачів є Ірина Петрівна Левчук,  доцентка кафедри історії та культури української мови, член Координаційної ради з розвитку системи дистанційного навчання у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Викладає навчальні курси «Українська мова у професійному спілкуванні», «Практична стилістика української мови», «Вступ до слов’янської філології», «Мистецтво публічного виступу».Керує сертифікатними курсами «Стиль та імідж працівників органів державної влади», «Мистецтво публічного виступу», «Удосконалення комунікативної компетенції працівників органів судової влади».Автор понад 60 наукових праць, зокрема 8 – навчальних посібників (4 із яких – із грифом МОН).

Окрім вище сказаного, Ірина Петрівна є  засновницею освітнього проєкту «Мововишкіл правописний» і медіамарафону «80 історій успіху», що користується неабиякою популярністю на Youtube.

На карантині вона теж не сидить склавши руки, адже має розроблені курси в системі дистанційного навчання Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

На запитання, як же їй вдається творити так багато, відповідь була геніально простою: «Люблю творчість у всіх її проявах. Намагаюся творити й спонукати до творчості своїх вихованців». Саме завдяки своїй любові Ірину Петрівну й досі супроводжує успіх у всіх її справах.

Богдана Дідула, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *