Дівчина з Донеччини

Як жити в місті, у якому не була жодного разу? Невже воно так сподобалось, щоб переїхати в Луцьк за сотні кілометрів на навчання? Як не сумувати за домом, бачити своїх рідних раз на пів року? Чи не важко звикнути до такого життя? Ці запитання я хочу поставити дівчині, яка не побоялася переїхати на навчання до Луцька, та звикла до такого «складного», на перший погляд, життя. Ця дівчина – моя одногрупниця Дарина Голубнича.

Трішки про неї: Дарина моя одногрупниця та подруга. Вона дуже творча та креативна людина, намагається в усьому вбачати красу. Дівчина проживає разом з батьками в маленькому місті Новоградівка, яке знаходиться в Донецькій області.

Отже, мене зацікавило, чому вона обрала саме місто Луцьк для навчання, адже воно знаходиться за сотні кілометрів від її дому.

На що вона мені відповіла: «Це трапилось абсолютно випадково. Рішення було спонтанним. Я перший раз приїхала в Луцьк, як подавала документи. І перше враження від цього міста було дуже приємним. Мене зацікавило місто, його історичні пам’ятки, особливо замок Любарта та старий дуб, який знаходиться біля замку. Якщо заплющити очі і покласти руки на стовбур, можна відчути приплив сил. Луцьк я люблю ще за людей, славних, привітних. Саме тут я перейшла на новий етап свого життя, усвідомила свою цінність як людини і отримала необхідні життєві уроки.

Не так важливо в якому місті ти навчаєшся,  людина з амбіціями може досягти успіху будь-де. Час від часу, я звісно сумую за домом, інколи здається, що все б покинула і поїхала, щоб побачити своїх рідних, оскільки бачуся я з ними лише два рази на рік, коли приїжджаю  на зимових та літніх канікулах. Адже дорога додому дуже далека, іноді займає до 36 годин. Тому я намагаюсь якомога більше концентруватися на навчанні, і не нудьгувати».

Можу сказати, що ця дівчина дуже сильна своїм характером, адже не кожна людина змогла б переїхати в інше місто і бачити своїх рідних раз на пів року. Мені здається, що Дарина зможе досягти успіху, адже вона наполеглива, і звикла багато працювати.

Оксана Крук, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *