Хейтери та світова павутина

З розвитком соцмереж з’явилося поняття “хейтер”. І зараз це не лише слово, а велика проблема суспільства. Хейтер – людина, яка відчуває ненависть або ворожість (приховану чи відкриту) до чого-небудь або кого-небудь.

Найчастіше це лише людська заздрість. “Залишати негативні коментарі у соцмережах спонукає незадоволеність своїм життям, а накопичену роздратованість, сум або агресію набагато легше “переносити” на інших. Анонімність, певна дистантність інтернет-середовища такому токсичному виплеску емоцій тільки сприяє”, – запевняє психологиня Таміла Насирова. Зараз найбільше з негативом у соцмережах стикаються блогери, які просто блокують своїх ненависників.

“Першими хейтерами мого блогу стали… колишні однокласники. Тоді, я не знала, як реагувати, але благо у мене була кнопка “Заблокувати”. Я просто проігнорувала їхні глузування, бо вони не мали ніякого відношення до того, що я роблю. Взагалі, я вважаю, що головне, щоб саме ВИ були впевнені в тому, що робите і мали підтримку близьких для вас людей”, – так коментує хейт блогер-когнітивіст Олена Ніколенко.

Отже, приходимо до висновку, що не потрібно звертати уваги не хейтерів. Їх цікавить більше ваше життя, ніж своє. Кожного дня заходять на ваші сторінки в соцмережах, щоб перевірити: чи ви все правильно опублікували, чи немає помилок у тексті, чи є обробка фото, скільки людей підписалось, а скільки відписалось і у більшості випадках бачать лише негатив. Іншим словом можна сказати, що це – токсичні люди. Їм потрібно постійно когось обговорювати, бо без цього нікуди. Але якщо у вас є  ненависники, то знайте, що ви – успішна людина, бо на слуху у всіх та рухаєтесь у правильному напрямку.

Аліна ТКАЧУК, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *