Майбутнє… (Автокомунікація)

Кожного дня ми замислюємось над майбутнім. Цікаво, що буде завтра, а що через 10 років?

  • Доброго дня. Для початку скажу кілька слів.

Я – Ніна Заболотня. Мені 19 років. Студентка першого курсу факультету філології та журналістики.

  • Чи поставила я для себе вже певні завдання на найближче майбутнє?

Найперше – це, звісно ж, закінчити університет. Чесно кажучи, на відмінно витягувати все не виходить, але знання я отримую. Як то кажуть люди: «Головне не твій бал, а знання, котрі в твоїй голові».

  • Як я потрапила до університету?

Навчання в СНУ ім. Лесі Українки – то моя мрія з шістнадцятирічного віку. На шляху були навіть певні проблеми – протягом місяця не могла додзвонитись до приймальної комісії, дуже переймалась цим. Але завдяки знайомим мені вдалось поспілкуватись з Громиком Юрієм Васильовичем, на той час деканом факультету філології та журналістики, котрий і допомагав мені дійти до здійснення заповітної мрії.

  • Чим я ще займаюсь, окрім навчання?

Загалом, знаходжусь на індивідуальному плані у зв’язку з погіршенням стану здоров’я. Звісно ж, маю трішки більше вільного часу, ніж раніше. Намагаюсь закінчити свою повість, котру планую опублікувати. Вже чималенький період часу викладаю англійську для дітей та дорослих. Захоплююсь скандинавською міфологією та творчістю Говарда Філіпса Лавкрафта.

  • Що мене надихає творити?

Події, про котрі я дізналась із певних джерел. Кожен переглянутий фільм чи серіал вже наштовхує на певні думки. Як казали розумні люди: «Вже вигадали все, що тільки можна. Нам лишається поєднувати лише кілька вже відомих речей та отримувати щось нове.

  • Чи хочу я працювати журналістом у майбутньому?

Очевидно, що я маю бажання працювати за фахом після закінчення університету. Скоріше за все, робота репортера мені імпонує найбільше, хоча для цілковитого висновку потрібна практика.

  • Чи маю я кумирів або наставників?

Зазвичай намагаюсь нікого у приклад собі не ставити. Як на мене, найкращий досвід – вчитися на власних помилках, хоча, маю одного кумира – американського письменника Говарда Філіпса Лавкрафта.

  • Якою я себе уявляю через 10 років?

По-перше, я 100% буду двадцятидев’ятирічною жінкою. Скоріше за все, без чоловіка та дітей, бо мені важко догодити. Сподіваюсь, працюватиму в журналістській сфері й докладу до цього максимум зусиль.

Фото з особистого архіву авторки

Ніна ЗАБОЛОТНЯ, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *